reklama

Móda a krása

7 triků, aby vaše bižuterie stále zářila jako nová Foto:
  Diamant je prý nejlepším přítelem ženy, většina z nás se však bohužel musí spokojit s bižuterií. Jak to udělat, aby nás zdobila stejně jako drahé kameny?
Trendy vrstvení není věda, stačí znát pár základních triků! Foto:
  Víte, jak vyzrát na zimu a ještě být stylová? Vrstvěte! Zní to jako nic, že, ale vrstvení má svá pravidla a triky, které vás naučíme s pomocí naší módní poradkyně Kláry Klempířové.
6 zásadních důvodů, proč pít zelený čaj každý den Foto:
  Zelený čaj zná lidstvo více než 5 tisíc let. Je považován za pravý, skutečný čaj. Chemické složení je dnes zcela rozklíčováno a víme, že obsahuje mj. mnoho vitaminů a minerálních látek. Je to jeden z...
Jsou trendy z minulosti, které by se už vracet raději neměly Foto:
  V módě již bylo vše vymyšleno a jediné, co se děje, je to, že se vše v poměrně pravidelných intervalech vrací. Jsou ale trendy, které by měly zůstat navždy hluboko pohřbeny.
Dokáže uhlí vybělit zuby? Foto:
  Krásné a zdravé zuby reprezentují a dodávají pocit sebevědomí, jsou znakem zdraví a síly. Proto stále více lidí hledá možnosti, jak zuby vybělit. Poměrně novým trendem je používání aktivního uhlí. Má...
Ideální vlasy? Zastřižené, bez silikonů a culíků! Foto:
  Vlasy, koruna krásy, říká se. Zdravé a lesklé vlasy mohou udělat z šedé myšky výstavní krasavici, za kterou se každý ohlédne. Víte ale, jak o svou hřívu správě pečovat?
Kousání nehtů souvisí s úzkostí, nízkým sebevědomím nebo i skrytou agresí Foto:
  Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Objevte tajemství psychosomatiky. Co nám chce tělo naznačit problémy s kousáním nehtů?
6 x “must have" letošního podzimu, na které nemusíte mít zlatou kartu Foto:
  Pokud se touha být trendy úplně neshoduje se stavem vašeho konta, nezoufejte. Letošní podzim si můžete užít jako královna stylu!
Přehnaná plastika je bohužel vidět na první pohled Foto:
  Estetická medicína je na vzestupu a na plastické chirurgy a odborníky na krásu se obrací čím dál více žen a v poslední době i mužů. Ovšem s nejrůznějšími úpravami zevnějšku se musí opatrně, protože...
Síťovka už není jen taška na nákup, ale i módní doplněk Foto:
  Zakladatelka České síťovky Karolína Pechová si vzala na starost renesanci legendární tašky, kterou s oblibou používaly naše babičky, a kterou povýšila na elegantní a praktický módní doplněk.
Horoskopy 2017

reklama

reklama