reklama

Jak vybírat spodní prádlo? Podle typu vašeho pozadí

Bez ohledu na to, jak moc si myslíte, že znáte své tělo, vsaďte se, že existuje člověk, který ho zná lépe – tedy konkrétně vaše zadní partie. Americký plastický chirurg Matthew Schulman je skutečným odborníkem přes „prdelky“. Během své dlouholeté praxe se setkal s desetitisíci zadnicemi z různých zemí světa a rozdělil je do pěti základních typů. Ke každému z nich doporučuje určitý střih prádla.

tvary pozadí hlavní Foto:

Doktor Schulman tvrdí, že je tvar zadku určen umístěním pánve a kyčelních kostí, množstvím tuku, velikostí vašich hlubokých hýžďových svalů a také způsobem, jakým jsou hýžďové svaly napojeny na stehenní kost. Výsledkem je pozadí, které spadá do jedné z pěti kategorií. Ke každé z nich se hodí určitý druh kalhotek. Stejně, jako si vybíráte podprsenku podle tvaru vašich prsou – aby vynikly jejich přednosti a prádlo bylo pohodlné.

Jaké tvary pozadí tedy pak doktor rozlišuje?

tvary pozadí čtverec Foto:
Zdroj: cosmopolitan.com
Čtverec

V případě, že směřuje čára mezi kyčelní kostí a vnější stranou stehna kolmo k zemi, má podle doktora Schulmana váš zadek tvar čtverce.

 

Co je pro vás nejlepší: Ačkoliv je stylové mít kalhotky s velkým vykrojením, které prodlužuje nohy, s vaším typem zadku uděláte nejlépe, když budete preferovat spíše šortkové (chlapecké) střihy. Dobrou volbou budou i tanga a bikiny, které čtvercovým plochým zadkům poměrně lichotí. Vyhněte se raději kalhotkám, jež mají u otvorů pro nohy na okrajích výraznější lemování.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama