reklama

Kosmetické novinky podzimu, které jsme si zamilovali

Na trhu se objevilo opět mnoho kosmetických novinek, které stojí za povšimnutí. A protože jich je opravdu hodně, udělali jsem pro vás výběr 5 těch, podle nás, nejlepších, které pokud si koupíte, neuděláte chybu.

Onest, Squalane Face Oil, Foto:
Zdroj: Archiv firem
Squalane Face Oil od ONEST

100% čistý squalane je vyroben z cukrové třtiny. Je ideální alternativou pro ty, kteří hledají benefity oleje bez pocitu mastnoty. Rychle se vstřebává, okamžitě hydratuje a uzamyká vláhu v pleti. Posiluje přirozenou ochrannou kožní bariéru, podporuje obnovu buněk, zlepšuje vzhled jemných linek a pigmentových skvrn, napravuje pružnost, tón a jas pleti. Lehký olej bez vůně nezanechává neprodyšný film, neucpává póry, a tím umožňuje pokožce volně dýchat. Výsledkem je hydratovaná, pružná a sametově hebká pleť.

Vědci zjistili, že squalen (základní látka squalanu) existoval na Zemi už před 3,5 miliardami, jeho vysoký obsah byl zásadní pro přežití v nepříznivém prostředí s nedostatkem kyslíku. Literární prameny z doby starověké Číny a Japonska se zmiňují o univerzálním „všeléku“ v podobě oleje z jater hlubinných žraloků.

Squalane Face Oil stojí 670 Kč a koupit ho můžete přímo zde na stránkách společnosti ONEST.

Horoskopy 2018

reklama

reklama