reklama

Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší

Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší Foto:
Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší
Foto: istock.com

Také si bez korektoru neumíte představit svůj (kosmetický) život? My také. A dokonce jsme pro vás objevili nové použití tohoto zázraku.

Kvalitní korektor v tom správném odstínu je základ kosmetické taštičky snad každé ženy. Používáme ho, když se špatně (nebo málo) vyspíme a při prvním pohledu do zrcadla hned po ránu vidíme jen velké tmavé kruhy pod očima.

Také nás zachraňuje, když se nám na čele, nose a vlastně kdekoliv na obličeji objeví pupínek. A nezáleží na tom, kolik nám je let. protivná věc jménem akné s námi byla v pubertě, je s námi teď a bude s námi zřejmě až do důchodu.

Ale existují i další místa na obličeji, kam je dobré korektor aplikovat a o kterých jste možná nikdy neslyšeli. A věřte nám, že až to vyzkoušíte, budete to praktikovat každý den.

Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší Foto:

Jak na to?

Po nanesení korektoru na obvyklá místa (kruhy pod očima a pupínky) se zaměřte na nos. A to konkrétně na okolí nosních dírek. Jemně vklepejte trochu korektoru okolo nosu a pod něj. Poté ještě lehce mázněte okolo rtů (viz obrázek vpravo).

Proč to dělat?

Málokdo z nás má to štěstí, že má pleť dokonale sjednocenou a bez barevných nesrovnalostí. A právě ty se nejvíce projevují pod očima, okolo nosu a rtů. Kvůli tomu ovšem naše pleť vypadá starší, unavenější a celkově nezdravě.

Zkuste proto hned zítra ráno zapojit do vašeho denního make-up rituálu trochu práce s korektorem navíc a uvidíte samy. A jsme přesvědčeni, že si toho všimne i vaše okolí a budou vám říkat, že vypadáte svěže a odpočatě.

podpis Martina malý Foto:  

Mohlo by vás také zajímat:

 

 

Článek

Hlavně je neolizujte! Foto:

Rty pod ochranou: Mráz a vítr nemají šanci

Když venku mrzne, nosíme čepice a ruce schováváme do kapes nebo rukavic. Ale rty čelí nepřízni počasí každý den. Dopřejte jim alespoň kosmetickou ochranu!

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama