reklama

Krajka, svádivé barvy a sexy detaily: Prádlo, které ho zkrátka nenechá chladným

Dobře padnoucí spodní prádlo promění vaše tělo v dokonalý klenot. Pokud v těchto modelech přivítáte drahého s rozpuštěnými vlasy a milým úsměvem, nenechá ho to rozhodně chladným. Máme pro vás dráždivé kousky, které se vyplatí mít doma v šatníku.

Krajka: Ukáže mnohé, ale neodkryje všechno Foto:
Zdroj: Pinterest
Krajka: Ukáže mnohé, ale neodkryje všechno

Říká se, že muže nejvíc potěšíte, když si to do ložnice nakráčíte v rouše Evině. Vy ho ale nechcete jen potěšit, vy ho totiž chcete rovnou svést. Obliny ňader budou volat o jeho pozornost a průsvitná krajka poukáže na dokonalost, která se pod ní skrývá a volá tak po objeviteli. Krajkové komplety podněcují fantazii, jitří představivost a dělají z vás nevinnou šelmu, která sice působí úžasně prostopášně, ale neodhaluje víc, než je skutečně třeba.

Nutností je samozřejmě padnoucí střih, který nikde netlačí a neškrábe. Zkuste zapomenout na černou nebo vášnivě červenou. Zato oceánová modř, zlatý odstín šampaňského nebo provokativní růžová s nádechem do fialova. Tyto barvy vám budou pekelně slušet. Krajka ale nemusí hrát prim a vévodit celému kompletu, postačí i její zdobný detail.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama