reklama

Krásná „nedokonalá“ mladá modelka dohání internet k šílenství! Víte proč?

Je krásná? Co myslíte? Foto:
Je krásná? Co myslíte?
Foto: Instagram.com

Je jí dvacet let a její fotografie obletěly svět. Je to sice dívka se super postavou, ale proslavila se nejen kvůli štíhlému pasu, krásně vypracované prdelce a vnadnému hrudníku, jak by se dalo očekávat.

Důvodem zájmu o tuto krásku jsou její oči. Ano, má je krásné, ale každé jinak barevné. Což není zrovna normální jev, i když pár osobností s touto abnormalitou známe – má ji například David Bowie, Jane Seymour alias doktorka Quinnová, Kate Bosworth, Alice Eve, Josh Henderson, a dokonce i oči Mily Kunis jsou různobarevné.

A Sarah McDaniel k této skupině lidí, kteří jsou díky různobarevným duhovkám unikátní, patří. Statistiky říkají, že jde o méně než jeden případ na 1000 obyvatel.

Krása modelky má být vrcholem dokonalosti, ale není to tak vždy, některé jsou na vrcholu právě kvůli své zvláštnosti – která i této dívce velice pomáhá v popularitě.

Její vzhled je předmětem diskuzí lidí na internetu po celém světě. Někteří říkají, že je krásná, jiní zastávají názor, že nikoli, a dokonce se objevili takoví šťourové, kteří tvrdí, že má oči na fotografiích upravené ve Photoshopu a ve skutečnosti je má stejné.

Dvacetiletá Američanka, jejíž jedno oko je jasně modré a druhé žluto-hnědé, se brání a ujišťuje kritiky, že její oči jsou na snímcích 100% reálné, a rozhodně jí není příjemné, když ji lidé takto napadají. Dříve touto zvláštností dost trpěla, ale naučila se s ní žít, a nyní je na svůj vzhled dokonce pyšná.

I když Sarah není zatím jako modelka moc známá, vypadá to, že to tak nezůstane dlouho a ona pronikne do modelingového světa a proslaví se. A nebude to jen kvůli jejím očím, mládí a kráse, ale i díky jejímu mozku. Je to velice chytrá mladá žena.

Modelka Sarah McDaniel Foto:

Anketa

Myslíte si, že je Sarah McDaniel nedokonalá?

Horoskopy 2018

reklama

reklama