reklama

Krásné vlasy i v zimě? Kadeřnice radí, čím je ošetřit

Jak to udělat, aby byly stále krásné, zářivé a silné? Foto:
Jak to udělat, aby byly stále krásné, zářivé a silné?
Foto: iStock

Vysušené a zplihlé, bez energie a ke všemu ještě elektrizují... Klasické povzdechy žen (a možná i některých mužů) v období, kdy se venkovní teploty pohybují pod nulou a na hlavách nosíme čepice. Jak to udělat, aby vaše vlasy zase byly pověstnou korunou krásy?

Na vlasech se bohužel promítá celkový stav organismu a jsou to právě vlasy, které často jako první signalizují, že s vámi něco není v pořádku – jsou slabé, bez lesku, nebo dokonce začnou vypadávat.

Kromě kvalitní výživy zevnitř má samozřejmě velký vliv i výživa a péče zvenku, tedy kosmetika, kterou na vlasy používáte. V první řadě vhodně zvolený šampon a kondicionér. Ale to zdaleka není všechno. Velmi důležité je i to, čím vlasy ošetříte v okamžiku, kdy jsou krásně umyté a chystáte se je vyfénovat. 

Kadeřnice Kristína Marčeková ze salonu Beauty concept Claudie&Kristina Marčeková vám ve videu poradí, které tři přípravky jsou právě teď v zimě ideální, a také vysvětlí, proč se v zimě vyhnout hydratačním šamponům:

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Jsou v pořádku nebo jim něco chybí? Foto:

Jednoduchý test ukáže, zda máte zdravé vlasy

Myslíte si, že jsou vaše vlasy ve skvělé kondici? Nebo o tom pochybujete? Jak na tom opravdu jsou, můžete zjistit během 10 vteřin!

Článek

Vypadávání vlasů... Foto:

Padání vlasů: 5 tipů, jak ho omezit přírodní cestou

Zkuste přírodní prostředky, díky kterým můžete mít pořádnou kštici ještě v osmdesáti!

Horoskopy 2018

reklama

reklama