reklama

Květované šaty, kraťasy či džíny? Co nosíte, o vás mnohé prozradí!

Květované šaty, kraťasy či džíny? Co nosíte, o vás mnohé prozradí! Foto:
Květované šaty, kraťasy či džíny? Co nosíte, o vás mnohé prozradí!
Foto: istock.com

Styl oblékání prozrazuje o ženě hodně, možná víc, než si myslíte. Tak co? Do čeho se ve slunných letních dnech halíte nejraději?

Všichni víme, že šaty dělají člověka. Ve Francii se říká: Kde člověka neznají, soudí podle toho, jak vypadá. Způsob odívání vypovídá mnohé i o povaze té které dámy, o majetkových poměrech ani nemluvě. Zkrátka: Jste taková, jak se oblékáte.

Těsná trička či tílka s velikými výstřihy, přiléhavé džíny nebo legíny

Tato sexy tygřice se baví lovem mužů. Ne, tohle není žádná Anička z 1.A, to je bohyně lovu, která bez váhání zamíří a vystřelí. Je to pro ni koníček, letní povyražení. Šťastně ženatí muži by se před ní měli držet na pozoru, udělat z doposud spokojeného manželství kůlničku na dříví je pro ni hračka. Většinou nosívá boty s až příliš vysokými podpatky. Ty jsou nejen zdraví škodlivé, mohou o ženě navíc vypovídat poněkud nelichotivě. Z řady průzkumů vyplynulo, že neúměrně vysoké podpatky signalizují touhu po moci.

PŘEČTĚTE SI: 10 ZPŮSOBŮ, JAK VYPADAT LUXUSNĚ, I KDYŽ NA TO NEMÁTE

Dlouhé volné šaty z přírodních materiálů

Pánové si stěžují, že takové oblečení není příliš sexy. Volí je většinou ženy, které upřednostňují mateřství před erotikou, zlí jazykové tvrdí, že vypadají „vyčerpaně až otráveně“. Toto mnohdy až beztvaré oblečení si vybírají ženy milující pohodlí a vyznávající zdravý životní styl. Nakupují biopotraviny, pečou buchty ze špaldové mouky, jsou přísné na sebe i své okolí a vyhýbají se alkoholu.

Květované šaty, kraťasy či džíny? Co nosíte, o vás mnohé prozradí!2 Foto:

Romantické květované šaty

Styl „víla“ bývá v létě často k vidění a dnes už zdaleka není výsadou pouze mladých dívek. Vyznávají ho ženy toužící být princeznami a čekající na rytíře na bílém koni. Nepotrpí si na extrémně vysoké podpatky a přehnané dekolty, protože to se přece pro komtesku nehodí. Riskují, že muže svého srdce nikdy nenajdou, protože prahnou po dokonalosti, a to je nebezpečné.

Tričko, kratičké šortky, tenisky

Tak tohle je doména mladších ročníků, zároveň i sportovně založených. Tato emancipovaná mladá dáma se chce líbit, ale vázat se tedy rozhodně nehodlá. Má se svým životem i mládím velké plány: chtěla by se vzdělávat, touží cestovat a v neposlední řadě se i bavit. Domácí puťku z ní nikdo neudělá, a kdo ji chce za manželku, bude muset být hodně tolerantní.

Drahý kostýmek a elegantní klobouček

Britští vědci došli k závěru, že příliš drahé a značkové oblečení nosí v některých případech narcistní, do sebe zahledění jedinci. Ti volí vždy upravený vzhled a drahé a především nápadné oblečení. Takové ženy dokážou udělat velmi dobrý první dojem, ale jakmile s nimi navážete vztah, zjistíte, že vámi obratně manipulují. Narcismus je spojován s ješitností, exhibicionismem a touhou po vyšším postavení.

Přečtěte si i další články z oblasti módy:

Článek

Jaká vlastně jste? To prozradí vaše kabelka! Foto:

Jaká vlastně jste? To prozradí vaše kabelka!

Vaše oblečení, psací stůl anebo kuchyně – to vše vypovídá o tom, jaká vlastně jste. Výmluvnou řečí dokáže hovořit i vaše kabelka, ta malá (nebo i větší) svatyně, která...

Článek

Příliš silné líčení zbytečně přidává roky Foto:

10 chyb v oblékání a líčení, které vás dělají starší

Výběrem oblečení a způsobem líčení můžete zvýraznit svůj styl a vyzdvihnout na sobě to nejlepší. A naopak – také můžete upozornit na své nedostatky a přidat si pár let navíc.

Článek

Tragické chyby v letním oblékání Foto:

Letní oblečení: Vyvarujte se těchto chyb!

Všechny se tolik těšíme na léto, a tak by byla chyba zkazit si ho tím, že budeme chybovat zrovna v letním oblečení. Čeho se tedy musíme vyvarovat?

autor: EM

Horoskopy 2018

reklama

reklama