reklama

Kvůli tomu, aby měl krásné vlasy, ze sebe málem udělal impotenta!

Model Giorgos Tsetis přišel kvůli práškům o svou sexuální touhu Foto:
Model Giorgos Tsetis přišel kvůli práškům o svou sexuální touhu
Foto: Instagram.com

Mužský model se přiznává, že se vzdal na šest dlouhých let sexu. A co ho k tomu vedlo? Nechtěl přijít o svou slibnou kariéru, která pro něj byla důležitější než milostný život!

Třicetiletý Giorgos Tsetis pochází z nizozemského Amsterdamu, nyní žije v New Yorku, Říká, že když mu bylo jednadvacet, všiml si, že mu začaly hodně padat vlasy. Vypadávaly v celých chomáčích.

Model, který pózoval pro luxusní značky, jako je Armani, Vogue Italia a Versace, věděl, že pokud přijde o vlasy, přijde i o tyto lukrativní zakázky. Začal brát přípravek Propecia, což je normálně schválený a testovaný lék, který pomáhá odvrátit plešatění. Mezi vedlejší účinky tohoto přípravku však patří impotence, ztráta sexuální touhy a potíže s orgasmem!

Bohužel se u něj tyto nežádoucí účinky časem projevily – léky ho stály libido a dostavila se po nich sexuální dysfunkce. Užíval je ale dál, zjevně mu na vlasy pomáhaly, a to pro něj bylo rozhodující.

Model Giorgos Tsetis přišel kvůli práškům o svou sexuální touhu - Obrázek 4 Foto:

Giorgosovo odhodlání pokračovat v užívání přípravku ho málem stálo jeho vztah s přítelkyní, nebyl schopen mít sex a  je jasné, že to byl problém. Po veliké krizí, kterou partneři prošli, se na nějakou dobu dokonce rozešli, ale pak se k němu přítelkyně vrátila a už s ním zůstala. Zřejmě pochopila, že sex není vše.

Pak se Giorgios dozvěděl, že více než 500 mužů v Kanadě podalo hromadnou žalobu na výrobce Propecia, jelikož klíčovou surovinou tohoto léku je finasterid, který způsobuje impotenci. Bohužel u většiny mužů přetrvávaly potíže i poté, co přípravek přestali brát. To Giorgose vyděsilo a ve svých sedmadvaceti jednou provždy tuto léčbu ukončil. Navzdory výhodám léku se rozhodl, že se nechce jednou provždy vzdát svého milostného života. Že to opravdu nestojí za tohle riziko.

Nyní je to už tři roky, co lék neužívá, a vlasy má zatím stejně bohaté jako předtím. Vrátilo se mu i libido a s ním jeho sexuální život. Jak sám dodává: „Nikdy mi nebylo líp.“

Model Giorgos Tsetis přišel kvůli práškům o svou sexuální touhu - Obrázek 1 Foto:

-lup

Horoskopy 2018

reklama

reklama