reklama

Máte typ postavy JABLKO? Potom je tu pár rad právě pro vás

Máte postavu jablka? Foto:
Máte postavu jablka?
Foto: thinkstockphotos.com

Každá máme postavu jinou. Někomu se tuk hromadí spíš kolem boků, jinému více přes bříško.

Jak vypadá postava jablíčko?

Široká ramena, a pokud přiberete nějaké to kilo navíc, tuk se ukládá do břicha. A pak máte pocit, že se z vás stává „Míša Kulička“, protože máte kulaté bříško. To jsou charakteristické znaky tohoto typu postavy. Vaše tělo působí celkově kulatěji a silněji, než co ve skutečnosti ukazuje vaše BMI. 

Pro zakrytí svých nedostatků můžete použít topy s výrazným páskem, široké hranaté či kulaté výstřihy, ale úplně nejlepší je pro vás výstřih do V. Dále zavinovací topy a pokud nějaké vzory, tak určitě ty vertikální.

postava jablko - Obrázek 2 Foto:

 

Pár outfitů, kterými nic nezkazíte:

1. Foto:

 

Celebrity, které mají stejný tvar postavy, jako vy:

Možná vás překvapí, kdo má tvar postavy jablko... Foto:

Malá rada, jak postupovat, když chcete ze svého jablíčka přece jen něco ukrojit:

Tento typ velmi rychle přibírá, jeho výhodou ale je, že stejně rychle také shazuje. A to po celém těle. Aby hubnutí bylo co nejefektivnější, je potřeba dávat velký pozor na správné rozložení výdaje a příjmu energie v průběhu celého dne. Odpoledne a navečer je třeba minimalizovat příjem sacharidů a zaměřit se zejména na zeleninu a bílkoviny. V těle nahromaděný tuk pomůže spálit aerobní cvičení v kombinaci s posilovacím cvičením zaměřeným na záda a břicho. Štíhlejšího vzezření pak lze dosáhnout zlepšeným držením těla.

Více vám poradí odbornice v našem novém pořadu NEW LOOK:

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Horoskopy 2018

reklama

reklama