reklama

Móda podle yaxi taxi? Rafinovanost, ženskost a důvtip!

V modelech Zuzany Labudové můžete jít do práce i na večírek Foto:
V modelech Zuzany Labudové můžete jít do práce i na večírek
Foto: yaxi taxi

Návod, jak si udržet dobrou náladu i v sychravých podzimně-zimních dnech, přináší nová sezónní kolekce yaxi taxi módní návrhářky Zuzany Labudové. Rafinované modely z přírodní bavlny a viskózy se nesou v tónech černé a bílé, zamilujete se ale i do outfitů ušitých v duchu color blockingu.

„Vždy, když navrhuji novou kolekci, dbám na to, aby byly všechny modely pohodlné a daly se obléknout pro různé příležitosti. Můžete v nich jít do práce, na rande nebo v nich zazářit na večírku. Kolekce pro letošní podzim a zimu je opět plná důmyslných detailů – kontrastních lemů, ozdobného vázání i protizáhybů. Tradičně jsem kombinovala černou a bílou, ale i tlumené odstíny petrolejové, okrové a červené. Některé střihy jsou asymetrické, jiné naopak přísně souměrné, jedny sportovně laděné, další žensky ladné,“ charakterizuje svou nejnovější práci Zuzana Labudová.

Souhra nenucenosti a elegance není jediným poznávacím znamením nové kolekce yaxi taxi. Kalhoty, kabátky i saka mají reflexní náplety a zipy, aby byly jejich majitelky nepřehlédnutelné v ranní mlze i husté chumelenici. Podívejte se:

Šaty VIOLA Ostře střižený vrchní díl zmírňuje měkká kolová sukně s kapsami. Stupeň vaší elegance v šatech VIOLA změří nejen pohledy okolí, ale i vtipný centimetr kopírující páteř.  Materiál: bavlna s elastenem Foto:

 

Všechny modely jsou k dostání v běžných velikostech v pražské prodejně yaxi taxi nebo prostřednictvím webu www.yaxitaxi.com. Lze je ušít i přímo na míru v různých barevných kombinacích. A kdybyste si snad nevybrala, Zuzana vám podle přání vymyslí a ušije to, co si přejete, včetně svatebních šatů.

 

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

Vlněné pončo vás zahřeje, i když má zkrácenou délku rukávů Foto:

Ponča: Hit podzimu, který sluší

Neustále měnící se podzimní počasí si s námi hraje jako kočka s myší. Jeden den je krásně a druhý nás hned ráno přivítá smetanovou mlhou a chladnou vlhkostí. Zahalte se do...

Článek

Článek

Šijeme snadno a rychle Foto:

Kdo oblékal holky z naší školky aneb Módní pohromy 80. let

Kdo vyrůstal v sedmdesátých či osmdesátých letech minulého století a nesehnal tuzexové bony nebo na ně neměl peníze, patrně připustí, že doba pěknému oblékání nepřála....

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama