reklama

Módní doplňky pro letošní zimu: Co bude letos IN?

Módní doplňky pro letošní zimu... Líbí se vám? Foto:
Módní doplňky pro letošní zimu... Líbí se vám?
Foto: Pinterest.com

Jaká bude móda pro období zima 2015–2016. Jaké jsou trendy a co je IN? Tyto otázky napadají všechny ženy, některé méně, jiné více, ale určitě nás to všechny aspoň trošku zajímá.

I když je pravda, že ne všechny módním trendům zcela podléháme, avšak alespoň nějakou menší inspiraci si nich každý vezmeme.

Tak jaké nám letošní rok přináší změny? Na co se můžeme těšit? Jaké doplňky by měly obohatit náš šatník?

Jedna věc, která by určitě v naší skříni neměla chybět nehledě na módní trendy, je šála, která dostane náš outfitu na úplně jiný level.

Nakupte si tedy více druhů a barev, budete každý den jiná. Nebojte se ani čepic – některé ženy se jim vyhýbají, ale když najdete kousek, který vám padne, nejenže vás zahřeje, ale také dodá vašemu vzhledu šmrnc. Při jejím výběru byste se měla zaměřit hlavně na tvar obličeje a účesu a také na sladění s vaším oblečením.

A samozřejmě, nesmíme zapomenout na rukavice, bez těch bychom se v zimě jen těžko obešly. Letošním trendem je pletenina, která je v kombinaci s kožešinou nebo koženkou velice zajímavá a cool.

Módní doplňky pro letošní zimu: Co bude letos in? Foto:

A jaké barvy letos letí? Samozřejmě bílá, černá a jejich kombinace, to je taková nestárnoucí klasika, kterou nic nezkazíte. Dále určitě červená, šedá, béžová, starorůžová, světle žlutá, zelená, královská modř, šedohnědá, zlatá, tmavě fialová a tělová. Samozřejmě nic nezkazíte ani pastelovými barvami.

Anketa

Vyberete si zde svou oblíbenou barvu? Jaká to je?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

 

Jak doplňky kombinovat a co pro letošní sezonu vybrat? To vám poradí v novém pořadu NEW LOOK:

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, už tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Horoskopy 2018

reklama

reklama