reklama

Módní poradna: Jak nosit široké kalhoty

Jak nosit široké kalhoty Foto:
Jak nosit široké kalhoty
Foto: archiv H&M

Jsou tento rok opět v kurzu, sluší každému typu postavy a nosí se teď po celém světě. Řeč je o širokých kalhotách, které jsou poslední dobou vidět stále více nejen na modelkách chodících po molech všude po světě na přehlídkách těch nejlepších návrhářů, ale i na ulicích.

Přijatelné retro, které se vrací

Jak jistě víte, trendy se stále do kolečka omývají a opakují. Široké kalhoty a hlavně pak „zvonáče“ byly doménou hippie, ve vypilovanější podobě se ale v osmdesátých a devadesátých letech více než často objevovaly na koncertních pódiích i přehlídkových molech. Nosila je legendární Patti Smith, holky ze Spice Girls, nedávno zemřelá hudební legenda Prince, který pod nimi schovával podpatky, které nosil kvůli své výšce, ale i proslulá, švédská disko kapela ABBA. Móda devadesátých let prostě patřila blýskavým topům, neonovým botám a právě širokým kalhotám. Dodnes se prvky z této éry vyskytují v nejnovějších módních trendech a kolekcích všech předních domů.

Článek

MUST HAVE měsíce května Foto:

MUST HAVE měsíce května: těchto 5 věcí si pořiďte a budete za hvězdu

Jaro je defintivně tady. Výlohy jsou ozdobené květinami, všechno je krásně barevné a obchody jsou plné jarních kolekcí. Až je někdy těžké se v tom všem zorientovat. A...

Když široké kalhoty, tak i to ostatní

Tedy pokud mluvíme o těch hodně širokých. Přitom není ani náhodou pravdou, že hezké nohy zvýrazní jen skinny džíny. Topy k hodně širokým kalhotám volte spíše volné, hrajte si s různými délkami a střihy. Experimentuje ale s chladnou hlavou. Pokud se ocitnete v dilematu, jakou barvu vybrat, myslete na to, že je tuto sezonu trendy bílá, kterou můžete kombinovat různými způsoby, nejlépe pak s jemnými odstíny barev, které jsou také v kurzu a vypadají krásně v kombinaci skoro se vším. Hodně záleží na materiálu. Na léto volte spíše ty jemné jako hedvábí nebo satén, hned to i lépe vypadá. Úplně dokonalé by bylo, kdybyste ve stejném materiálu jako kalhoty zvolila i top, nějaký zajímavě střižený a třeba v pastelové barvě. Takový bude s bílými nebo černými širokými kalhotami vypadat vždy skvěle.

Nahlédněte do naší fotogalerie, kde najdete tipy na nákupy:


Jak nosit široké kalhoty Foto:

Hlavní je se nebát

Dříve bylo nosit široké střihy kalhot úplně normální, dnes je to mezi vlnou legín a skinny džínů rarita. Pokud se bojíte „zvonáčů“ a podobných střihů, zaměřte se na zlatý střed – cigaretové kalhoty. Jsou trendy už delší dobu, vypadají úžasně a podtrhnou krásné nohy stejně dobře, jako obepnuté rifle. Kombinovat je můžete skoro se vším, jsou univerzální. Vypadají skvěle s lodičkami i teniskami, se sakem nebo cardiganem. Působí sofistikovaně a přitom nejsou jen módním trendem, ale velmi nadčasovou záležitostí, kterou si nemusíte bát vzít do města i na večírek. Nejlépe vypadají, když je na konci ohrnete.

Článek

Deers - třpytivé poklady od Kamily Písaříkové Foto:

SEZNAMTE SE: Deers – Kamila Písaříková

Šperky s jelínky jsou v prodeji od roku 2005. Na konci roku 2009 Kamila Písaříková založila značku Deers, pod kterou navrhuje a tvoří.

Pokud nemáte zrovna velikost 6…

... jsou pro vás široké kalhot tím pravým. Vypadají elegantně a šikovně skryjí veškeré nedostatky. V tomto případě se nebojte ani bílé, která za normálních okolností spíše rozšiřuje. Ta je poslední dobou i velmi trendy a v kombinaci červenou vypadá úžasně. Takže bílé širší kalhoty a červené lodičky jsou ideální volbou – podpatky opticky zeštíhlují nohy a to nemusíte být dva metry vysoké :)

autor: Vojta Marek


Přečtěte si také:

Článek

Zuzana Veselá - fashion designer Foto:

SEZNAMTE SE: Módní návrhářka Zuzana Veselá a její svět

Zuzana Veselá je absolventkou Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě, ateliéru oděvního designu. Studovala také v zahraničí na University of Art and Design Helsinki,...

Článek

Jane Bond Foto:

SEZNAMTE SE: Fashion bloggerka a designérka Jane Bond

Pokud patříte mezi milovníky originální módy, návštěvníky fashion marketů a nebojíte se vybočit z davu, jistě jméno JANE BOND znáte. A právě pro vás a také pro všechny,...

Článek

tvary pozadí hlavní Foto:

Jak vybírat spodní prádlo? Podle typu vašeho pozadí

Pro každý typ pozadí se hodí určitý druh prádla.

Článek

optické kamufláže hlavní Foto:

Módní kamufláže: Jak vypadat štíhlejší

Seznamte se se zeštíhlujícími triky, díky kterým budete opticky o pár kilo lehčí.

Horoskopy 2018

reklama

reklama