reklama

Náhoda, nebo geniální tah? Tahle sukně se stala hitem internetu

Tohle designérka úplně nedomyslela... Foto:
Tohle designérka úplně nedomyslela...
Foto: imgur.com

Tak schválně, co na ní vidíte vy? Zajímavý květinový potisk, nebo noční můru každé ženy v bizarním uměleckém vyobrazení?

Obrázek z letošního katalogu jedné módní značky poslala do světa jedna z uživatelek sociální sítě Imgur 1. dubna (ne, vážně to nebyl apríl). Od té doby ho zhlédly statisíce lidí. Pod fotku připsala: „Opravdu bych dovedla vybrat lepší místo pro ten ‘květinový’ design…“ A má recht.

Při pohledu na slečnu v katalogu se člověk neubrání pocitu, že buď měla designérka zrovna své dny, nebo zvláštní smysl pro humor. Možná obojí.

 

Náhoda, nebo...?

Ale když to vezmeme kolem a kolem, pokud cílem inkriminované módní značky bylo vytvořit virální reklamní kampaň, která ji nebude stát ani korunu a internetem se bude šířit zcela sama a slušnou rychlostí, byl to geniální tah. A pokud to byla jen „šťastná“ náhoda, nezbývá než jí pogratulovat. Splnila základní pravidlo virálních příspěvků, tedy šokovat nebo pobavit. A opět dokázala, že sociální sítě mohou být reklamním nástrojem snů, stačí jen mít co nabídnout. Nakonec, ona ta sukně není tak špatná....

1459977038-syn-ghk-1459955203-screen-shot-2016-04-06-at-110435-am Foto:

 

P.S.: Pokud byste snad v sobě našla tu odvahu, pokud jste z duše rebel a vyhledáváte módní výzvy, pak směle do toho. Sukni si za necelých osm stovek můžete objednat i z Čech.

Michaela Kovářová


Článek

Jakou barvu máte ráda vy? Foto:

Barva spodního prádla. Co o vás prozradí?

Mnoho věcí o nás ženách něco zásadního a důležitého vypovídá. Žena nemusí ani promluvit, a přesto si okolí hned udělá obrázek.

Článek

Jsou krásné, ale často nenositelné Foto:

Magický svět exkluzivní módy. Víte, co znamená haute couture?

Haute couture se postupně stalo mnohem víc než jen pouhou módou. Je společenským i kulturním fenoménem…

Horoskopy 2018

reklama

reklama