reklama

Najděte konečně svůj styl oblékání!

Stojíte ráno bezradně nad přeplněným šatníkem? Změňte to. Udělejte si pořádek doma ve skříni a začněte nově vnímat sebe i svůj život. Vizážistka a stylistka Petra Šestáková říká: „Pokládám svým klientkám otázky, které jim tváří v tvář jejich skříni s oblečením otevřou oči.“

Máme pro vás pět otázek, které byste si měla položit a které můžou změnit váš šatník, ale i životní postoj.

A vy ho máte? - Obrázek 4 Foto:
Zdroj: profimedia.cz a thinkstockphotos.com
Kdo jsem?

„Při práci s klientkami, zejména při detoxu šatníku, se setkávám s tím, že ‚zamrzly‘ v období, které se jim líbilo. Studia, čas zamilovanosti, doba, kdy vrcholově sportovaly a podobně,“ říká Petra Šestáková. „Když na mě kyprá paní ve zralém věku vytáhne minisukni nebo čtyřicetiletá máma dvou dětí seprané tílko na léto, nedá se nic dělat, všechno musí pryč!“ říká odbornice.

Pro někoho banální otázky „Kdo jsem a kam směřuji?“ mnoha ženám možná po dlouhé době připomenou, že se za poslední léta v jejich životě leccos změnilo.

Podle Petry někdy ženám trvá dlouho uvědomit si, že už nejsou studentky, ale chodí do práce; že nejsou ztřeštěné holky, ale manželky a mámy; už nejsou roztomilé dívky s velkými očima, ale bojují s příznaky přechodu; nejsou vrcholové sportovkyně, ale mají ambice na manažerskou pozici v práci.

Horoskopy 2018

reklama

reklama