reklama

Nečekaná proměna paní Lucie: Výrazná ofina z ní udělala kočku + SOUTĚŽ

4 New look - Odhalení

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jak tým odobrníků proměnil paní Lucii Lahodnou z Prahy, která až do poslední chvíle vůbec netušila, do čeho jde?

Lucii je 35 let a zvláštní je, že se nepřihlásila sama. Udělal to totiž její přítel a proměnu dal Lucii jako dárek. A jak na to reagovala překvapená Lucie? „Dost mě to zarazilo, ale jsem ráda, že jsem tady. Mám obavu, strach a zároveň se těším,“ prozradila. Nejvíc se obávala velké změny vlasů, protože se cítí dobře v tmavší barvě.

Proměnu měl tentokrát na starost ryze dámský tým ve složení: kadeřnice Iveta Fialová, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná, která si tentokrát zahrála i na tiskovou mluvčí kadeřnice Ivety, která ztratila hlas.

„Lucie když přišla, tak pochopitelně působila dost zaskočeným dojmem. Trochu si myslím, že se jí ani moc nechtělo. Ale postupně během několik hodin roztála a myslím, že si naší péči vlastně užila,“ popisuje vizážistka Klaudie Havlová. Ta také dodává, že jí dost překvapila Lucčina reakce při odhalení zrcadla.

004_LUCIE LAHODNÁ.00_05_11_08.Still007 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

Jako první se do práce pustila kadeřnice Iveta z Hair studia Honza Kořínek. Lucie má dlouhé rovné tmavé vlasy a Iveta se rozhodla tmavou barvu neměnit, jen ji ještě zintenzivnila a zvýraznila lesk. Tou hlavní změnou, která Lucii čekala, byla výrazná hustá ofina.

004_LUCIE LAHODNÁ.00_11_46_00.Still015 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

Protože měla Lucie hodně dehydratovanoou pleť, doporučila jí vizážistka Klaudie Havlová především používat dobrý hydratační krém a pít více vody. Upravila i další nedostatek - husté a neupravené obočí. A protože je Lucie mladá a krásná žena, snažila se vizážistka udělat jí svěží a lehký make-up.

004_LUCIE LAHODNÁ.00_12_50_04.Still017 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

A co stylistka Bětka? Lucie nosí ráda barevné a ležérní oblečení. Na šaty moc není, ani různé módní výstřelky ji nelákají. Bětka vybrala pro Lucii oblečení vhodné pro běžné nošení ale i pro případ, že by Lucie šla s přáteli třeba na skleničku. Zvolila skinny džíny zvýrazňující Luccična štíhlá lýtka, delší barevnou halenku, která zakryje širší boky, a celou siluetu prodloužila krásnými modrými lodičkami.

A jak to dopadlo?

FotorCreated2 Foto:

Tak co myslíte, udělal přítel Lucie dobře, když ji do proměny přihlásil? My už můžeme prozradit, že udělal. A samotnou Lucii to dohnalo až k slzám.

Podívejte se na video v úvodu článku.

A ještě si můžete zasoutěžit:

Článek

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE!

 

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Článek

 

Článek

Proměna Lucie Foto:

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

Článek

Jak tým proměnil paní Ivanu? Foto:

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?

Článek

Jak proměnil tým paní Moniku? Foto:

Proměna paní Moniky: V pořadu NEW LOOK omládla o několik let + SOUTĚŽ

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Monika z Jihlavy, která by ráda ukázala svému manželovi, že má doma pořád krásnou a...

 


 


Horoskopy 2017

reklama

reklama