reklama

Nejnovější hit na Instagramu: Vlasové tetování!

Proč nenosit svou oblíbenou kočku pořád na hlavě? Foto:
Proč nenosit svou oblíbenou kočku pořád na hlavě?
Foto: instagram

Máte ráda tetování? A líbí se vám vlasy v zářivých barvách? A napadlo by vás to zkombinovat?

Modré, zelené nebo růžové vlasy už dnes málokoho překvapí. Ruska, která na Instagramu vystupuje pod jménem Katichka, má ráda nejen vlasy, které hrají různými barvami, ale miluje i kočky. A napadlo ji, proč to nezkombinovat dohromady.

Hodně o tom přemýšlela a nakonec i zrealizovala. Tedy, ne že by nosila svou kočku ve vlasech. Prostě si ji nechala na své hlavě na nějakou dobu ´zvěčnit´.

„Pokaždé beru svou ospalou kočku s sebou“, napsala na Instagram u fotografie své ´nové´ hlavy. Jde vlastně o nový styl, kterému se říká vlasové tetování. Vyberete si obrázek a kadeřník vám ho vystříhá na zadní straně hlavy. Vrchní vlasy přitom ponechá delší, takže obrázek je pod nimi skrytý a objeví se jen ve chvíli, kdy si vlasy odhrnete na stranu.

 

 Podívejte se. Jak se vám to líbí? 

vlasové tetování - Obrázek 1 Foto:

Mohlo by vás taky zajímat:

 

Článek

Barvení vlasů zvládnete i doma... Foto:

Domácí barvení vlasů: triky, které vám ho usnadní

Ať už se barvíte pravidelně, nebo se na první pokus teprve chystáte, mohly by vám přijít vhod vyzkoušené triky i pár zajímavých novinek.

Článek

Na vodě při mytí vlasů záleží víc, než si myslíte  Foto:

Tvrdá nebo měkká voda: Víte, co udělá s vašimi vlasy?

Také se někdy divíte, že jsou vlasy po umytí krásné a sexy, a jindy zase zplihlé a bez života, a to i když používáte stále stejný šampon a kondicionér? Velký vliv totiž má...

Článek

Jestli pravidelně zbavujete kartáč velkých chomáčů vlasů, je nejvyšší čas s tím něco dělat Foto:

20 tipů proti padání vlasů

Musíte po každém mytí vlasů čistit odpad a chomáče v kartáči ve vás vyvolávají pocity beznaděje? Zkuste padání vlasů předejít dřív, než se objeví první pleš.

Horoskopy 2018

reklama

reklama