reklama

Nestárnoucí kráska Sharon Stone: Ani v 57 letech a po vážné nemoci se nestydí svléknout

Sharon vypadá ve svém věku lépe, než mnohé mladší herečky a modelky Foto:
Sharon vypadá ve svém věku lépe, než mnohé mladší herečky a modelky
Foto: Mark Abrahams

Sharon Stone se ani ve svých 57 letech nemusí stydět za své tělo, což dokazují nové černobílé snímky, které nafotila pro zářijové číslo amerického vydání časopisu Harper´s Bazaar.

 

Přestože na snímcích Marka Abrahamse vypadá nádherně, prozradila, jak těžké pro ni bylo vrátit se opět na scénu poté, co utrpěla v roce 2011 silné krvácení do mozku. V jeho důsledku kulhala, zadrhávala v řeči a nebyla schopná číst. Levou nohu začala cítit až po několika měsících a trvalo celé dva roky, než se znovu naučila správně chodit a mluvit. „Bylo to dost pokořující. Pracovala jsem s těmi nejlepšími lidmi z filmového průmyslu a najednou jsem se ocitla někde na zadní čáře.“

Její manželství s novinářem Philem Bronsteinem se rozpadlo a také adoptovaný syn Roan, kterému bylo tehdy osm let, jí byl odebrán z péče. Na druhou stranu, jak tvrdí, je díky nehodě citlivější a silnější.

gallery-1439556657-hbz-sharon-stone-3 Foto:

                                                                                                             Foto: Mark Abrahams

 

Stále krásná herečka měla z focení trochu obavy. "Dobře vím, že můj zadek není dokonalý, ale nesnažím se vypadat nejlépe na celém světě. V určitém věku se začnete ptát sami sebe: Co je opravdu sexy? Nejde o velikost vašich prsou, ale o to, že si umíte užívat přítomnost, radovat se a mít rádi sami sebe, abyste mohli milovat i ty, kteří jsou s vámi. Kdybych věřila, že sexy bylo to, kým jsem se snažila být, když jsem dělala Základní instinkt, pak bychom to dnes všichni měli těžké.“

gallery-1439556129-hbz-sharon-stone-1 Foto:

                                                                                                                  Foto: Mark Abrahams

 

Herečka ale nevypadá výborně jen proto, že se snaží pozitivně vnímat vlastní tělo. Po mrtvici v roce 2001 začala chodit na kliniku krásy, kde si nechává vyplnit vrásky injekčními výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové. „Mít výplně je úplně běžné. Je to skoro jako kosmetické ošetření a mnohem lepší možnost, než si nechat rozřezat obličej a nakonec vypadat, jako by vás to vtáhlo do větrného tunelu,“ tvrdí Stone.

Článek

Modelka Ashley Graham je překrásná žena Foto:

Ashley Graham: Holka krev a mlíko, která fotí na titulky prestižních časopisů

Jak sama říká: "Rozhodně nenechám ostatní lidi, aby určovali, co mám dělat a čím se mám živit na základě velikosti mých boků."

Článek

8 královských tipů pro krásu Foto:

8 královských tipů pro krásu

Na královny a princezny jsou po celém světě upřeny miliony očí. Jak to dělají, aby byly tak krásné?

Článek

7 tipů, jak být krásná bez make-upu Foto:

7 tipů, jak být krásná bez make-upu

Žena může po ránu vypadat dobře i bez použití zkrášlovací kosmetiky. Poradíme vám pár triků.

Horoskopy 2018

reklama

reklama