reklama

Neuvěřitelná proměna Martiny (35): Z účesu byla nadšená

New Look 10 - Odhalení

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Martina Malá měla dost neobvyklé přání. Je jí teprve 35 let a chtěla vypadat o 15 let mladší. A také si přála zakrýt svůj handicap - zkřivenou pusu.

Důvodem, proč chce Martina vypadat o tolik let mladší, je, že se tělem i duchem cítí jako náctiletá. „Je mi sice už přes třicet a to docela dlouho, ale chtěla bych působit o hodně mladším dojmem," prohlásila před proměnou.

Vizážistka Klaudie Havlová měla v tomto dílu pořadu velmi speciální úkol - zakrýt Martinin handicap, zkřivenou pusu. Martina si na ni už prý zvykla, ale dříve z ní měla velký mindrák. „Nikdo neví proč a jak se to stalo. Mám to už od jednoho roku. Byla jsem i na dvou operacích, ale ty se nepovedly a tak mám akorát další jizvy,“ vzpomíná Martina. A tak si Klaudie se svými malovátky zahrála trochu na kouzelnici a všechny včetně Martiny překvapila.

newlook d4-3 Foto:

 

V 10. dílu pořadu se sešel opět dámský tým – kadeřnice Karolina Fauhofová z Hair studio Honza Kořínek, stylistka Bětka Pěkná a již zmíněná vizážistka Klaudie Havlová. A všechny se shodly, že je potřeba Martinu hodně zvýraznit.

Jak se jim podařilo Martinu změnit?

promena.00_16_35_21.Still003 Foto:

Martina vlasům moc speciální péče nevěnuje. Používá jen šampon a kondicionér, vlasy po umytí nechává volně uschnout, nosí je sepnuté do culíku a barvu na vlasy vyzkoušela jen párkrát v životě, naposledy před šesti lety. Protože si Martina přála vypadat mladší a šmrncovnější, kadeřnice Karolina se rozhodla pro dost radikální změnu v barvě i střihu. Vlasy zvýraznila červeným odstínem, délky vlasů hodně protenčila a odlehčila. A snažila se Martinu překvapit hlavně finální úpravou účesu.

promena.00_31_20_23.Still006 Foto:

I líčení je pro Martinu poněkud vzdálené. Kdysi používala řasenku, ale v současnosti nepoužívá vůbec nic. Klaudii proto čekal dost nelehký úkol vymyslet pro Martinu make-up, který by jí slušel a vyhovoval.

promena.00_33_02_08.Still007 Foto:

A jaké oblečení vybrala pro Martinu stylistka Bětka? Martina nosí ráda barevné a pohodlné oblečení, ale do práce nosí i elegantnější kousky. Protože má dost hubenou postavu, zaměřila se Bětka na to, aby jí pomocí outfitu dodala nějaké křivky, ale zároveň celý styling působil mladistvě a hravě. Vybrala pro Martinu hodně nařasenou sukni, která vytvořila siluetu boků a doplnila ji hravým tričkem s potiskem a teniskami na klínku, které jsou hitem letošní sezóny.

A jak to dopadlo?

FotorCreated1 Foto:

Martina byla nadšená hlavně z účesu, který by nejraději nosila pořád. Chcete vědět, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté?

Podívejte se na video v úvodu článku.

A ještě si můžete zasoutěžit:

Článek

 

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Článek

 

 Podívejte se i na další proměny:

Článek

Nový účes Anetě moc sluší Foto:

Proměna Anety: Z unavené maminky je šmrncovní kočka

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jednatřicetiletá Aneta Tvrzická by se ráda po mateřské vrátila znovu do práce a jejím...

 

Článek

Lenka byla z proměny nadšená Foto:

Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Dlouhovlasá přírodní zrzka Lenka byla v očích odborníků krásná už ve chvíli, kdy...

Článek

Ivana si bude muset na novou image zvyknout Foto:

Proměna Ivany: Přála si změnu a je úplně jiná!

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Ivaně Korešové je 48 let a přestože jí v životě vlastně nic nechybí, toužila po změně....

 

 

Článek

Proměna Lucie Foto:

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

Článek

Jak tým proměnil paní Ivanu? Foto:

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?

Článek

Jak tým proměnil paní Moniku? Foto:

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Monika z Jihlavy, která by ráda ukázala svému manželovi, že má doma pořád krásnou a...

Článek

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala Foto:

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jak tým odborníků proměnil paní Lucii Lahodnou z Prahy, která až do poslední chvíle...

Článek

Přišla jako blondýnka, odcházela jako brunetka Foto:

Proměna Martiny: Barva vlasů ji změnila k nepoznání

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Martina Baránková má za sebou složité životní období a cítila, že potřebuje změnu nejen...

Článek

Nový střih ideálně zamaskoval řídké vlasy Foto:

Proměna Kristýny: Prodělala rakovinu a je znovu krásná

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Osmnáctiletá Kristýna Jarošová před třemi lety prodělala rakovinu mozku a přišla o...


 


Horoskopy 2018

reklama

reklama