reklama

ONLINE CHAT: Máte v zimě problémy s pletí? Zeptejte se zkušené lékařky

Víte, jak připravit svou pleť na zimu? Foto:
Víte, jak připravit svou pleť na zimu?
Foto: Bioderma

Zima je pro naši pokožku tvrdou zkouškou a zaslouží si speciální péči. Chlad, suchý vzduch, málo světla a vítr naši pokožku oslabují, hlavně na těch nejexponovanějších partiích, jako jsou tvář, rty a ruce.

Tepelná regulace je náročná z důvodu střídání tepla a zimy, když přicházíme z venkovního prostředí do interiéru. Rovnováha v pokožce je porušená. Suchý mráz zvyšuje ztrátu vody a snižuje vylučování kožního mazu. Tím se pokožka stává propustnější a křehčí, objevují se příznaky suché kůže, jako je začervenání a podráždění. Proto je potřeba pokožku chránit a obnovit její ochrannou vrstvu.

Potřebujete poradit, jak o svou pokožku správně pečovat v zimním období? Trápí vás suchá a citlivá pleť nebo máte jiné problémy? Poraďte se se zkušenou lékařkou.

Své otázky můžete psát ZDE.

 

foto Foto:

 

MUDr. Michaela Komorousová

Vystudovala lékařskou fakultu v Plzni, od roku 1997 pracuje v oboru dermatologie.

Má atestaci z dermatologie a dětské dermatologie.

Od r. 2006 pracuje na kožní klinice fakultní nemocnice Plzeň.

 

 

Spoustu zajímavých článků o tom, jak pečovat o pokožku v zimě, jak pokožka reaguje na chlad a mráz, co je pro ni vhodné, ale třeba i o stravě v zimním období, si můžete přečíst na www.bioderma-cz.com. Po dobu zimy od listopadu 2015 do února 2016 budete moci také sledovat cestu jedné rodiny do dalekého Laponska, země za polárním kruhem, která se bude pomocí produktů Atoderm snažit přizpůsobit tuhé zimě. A když se zapojíte do velké soutěže, můžete vyhrát pobyt all inclusive ve Vysokých Tatrách pro celou rodinu.

Atoderm Skinbodygard Foto:

 

 

Využijte této příležitosti a zeptejte se na problémy s pletí, které vás trápí. Otázky můžete posílat už teď. MUDr. Michaela Komorousová na ně bude odpovídat dnes mezi 19. a 20. hodinou.

Chat

Pleť vyžaduje v zimě jinou péči, než po zbytek roku Foto:

ONLINE CHAT: S dermatoložkou MUDr. Michaelou Komorousovou

Na vaše dotazy bude odpovídat dermatoložka z FN Plzeň MUDr. Michaela Komorousová.

Atoderm koláž Foto:

Horoskopy 2018

reklama

reklama