reklama

ONLINE CHAT: Ptejte se odbornice na korektivní dermatologii MUDr. Heleny Reisingerové

Každá žena nemá přirozeně krásnou pleť, ale díky moderním přístrojům ji může mít. Foto:
Každá žena nemá přirozeně krásnou pleť, ale díky moderním přístrojům ji může mít.
Foto: Thinkstock

Trápí vás bradavice, které nemizí, jizvy, strie či nevzhledné žilky? Anebo se neúspěšně snažíte zbavit nežádoucího ochlupení? A jestlipak jste věděli, že se tyto problémy dají poměrně snadno odstranit pomocí specializovaných medicínských laserů?

„Medicínské lasery mají velmi široké uplatnění. Dokážou vyřešit jakékoliv nežádoucí projevy na kůži od znamének či bradavic přes metličky a jiné viditelné žilky, nežádoucí pigmentaci i nechtěné ochlupení až po vrásky a pokožku povadlou v důsledku procesu stárnutí. Laserová ošetření jsou navíc velice rychlá, takřka bezbolestná a po většině z nich neexistuje naprosto žádná rekonvalescence. Klasickou ani estetickou moderní medicínu si bez profesionálních laserů už dnes nedovede představit téměř nikdo,“ říká MUDr. Helena Reisingerová.

A v jakých případech se laserová ošetření doporučují? Proč je tento způsob odstranění bradavic šetrnější než klasické chirurgické odstranění? Je možné zbavit se i stařeckých skvrn? Proč se tvoří bradavice? Jaký je rozdíl mezi metličkami a varixy? Dokáže laser odstranit nechtěné ochlupení skutečně natrvalo? Za jak dlouho je vidět efekt laserového omlazení?

Na to všechno a ještě mnohem víc se ptejte odbornice, korektivní dermatoložky MUDr. Reisingerové.

Své otázky můžete psát ZDE.


 

MUDr. Helena Reisingerová Foto:

MUDr. Helena Reisingerová

Na klinice estetické medicíny Mediestetik se specializuje zejména na novou generaci faceliftu pomocí biokompatibilních nití, tzv. Art Filting. Pacientům také velmi ráda pomáhá s tvarováním postavy pomocí originální kryolipolýzy Zeltiq Cool Sculpting či lipomodelace přípravkem Aqualyx. Mezi její domény patří i laserová ošetření.

 


Chat

MUDr. Helena Reisingerová Foto:

ONLINE CHAT: S korektivní dermatoložkou MUDr. Helenou Reisingerovou

Na vaše dotazy bude odpovídat korektivní dermatoložka kliniky estetické medicíny Mediestetik MUDr. Helena Reisingerová


Horoskopy 2018

reklama

reklama