reklama

ONLINE CHAT: Trápí vás vaše vlasy? Zeptejte se zkušeného kadeřníka

Suché, krepaté, roztřepené... Co s tím? Foto:
Suché, krepaté, roztřepené... Co s tím?
Foto: Thinkstock

Najít kadeřníka, který vám dokáže dobře poradit a hlavně pak na hlavě vytvořit účes, který vám bude slušet a ve kterém se budete cítit dobře, je někdy téměř nadlidské úsilí. My pro vás jednoho máme a můžete se s ním poradit úplně zadarmo.

Vlasy jsou ozdobou každé ženy a i řady mužů. Jenže těch starostí, které s nimi většinou máme. Zatímco valná většina mužů ráno vstane, prohrábne vlasy rukou a jde, ženy se s jejich úpravou často musí lopotit mnohem déle. Možná taky stále řešíte, který účes by vám nejvíce slušel, jestli jsou pro vás lepší vlasy dlouhé nebo naopak krátké, jak často máte chodit ke kadeřníkovi, když jedna kamarádka chodí každý měsíc a druhá jednou za půl roku. Nebo vás třeba trápí špatná kvalita vašich vlasů, řešíte, jestli si je nechat obarvit nebo odbarvit, každé ráno se s nimi vztekáte, protože nejdou hezky vyfénovat... S tím vším vám dnes může Honza Kořínek poradit.

A nejen s tím. Zná spoustů triků a tipů, jak se dají vlasy vylepšit, aby celková vizáž byla naprosto dokonalá. Víte třeba, co je to ombre nebo contouring?

Ptejte se. Své otázky můžete psát ZDE.

Účesy z podzimní kolekce Street of Love Foto: Účesy z podzimní kolekce Street of LoveFoto: Hair studio Honza Kořínek

Honza Ko+Ö+şnek, kade+Ön+şk, majitel, Hair studio Honza Ko+Ö+şnek (1) (3667x5500) Foto:

 

Honza Kořínek se řemeslu věnuje už čtrnáct let a během své praxe se postupně vypracoval a získal řadu spokojených klientů i z řad VIP osobností. Před dvěma lety si splnil svůj sen a v den svých třicátých narozenin otevřel brány vlastního kadeřnického salonu. Na čem si zakládá? Na kvalitním propracovaném střihu, precizní barvě a vlasech, které jsou už na první pohled zdravé.

 

 

 

 

Honzu můžete pravidelně vídat nejen v jeho salonu, ale i v televizi každou sobotu na Prima love v pořadu NEW LOOK, ve kterém dělá ženy ještě krásnější.

Podívejte se na některé proměny z již odvysílaných dílů:

1 Foto:

 

Využijte této příležitosti a ptejte se. Otázky můžete posílat už teď. Kadeřník Honza Kořínek na ně bude odpovídat dnes mezi 18. a 19. hodinou.

Chat

Honzu můžete vídat každou sobotu na Prima Love v pořadu NEW LOOK Foto:

ONLINE CHAT: S kadeřníkem Honzou Kořínkem

Na vaše otázky bude odpovídat Honza Kořínek, zkušený kadeřník a majitel kadeřnického studia Hair studio Honza Kořínek.

 

Pořad NEW LOOK vysílá Prima Love každou sobotu od 17.15 hodin. Všechny odvysílané díly můžete vidět na Prima PLAY.

Horoskopy 2018

reklama

reklama