reklama

Oversized kabát: Ten musíte mít!

Oversized kabáty jsou hit Foto:
Oversized kabáty jsou hit
Foto: Pinterest.com

Podzim je tu a s ním přišel konec období krátkých lehkých bundiček. Je třeba se zachumlat do něčeho hřejivého.

Nejlepší bude nějaký ten delší teplý kabát. Hitem sezony jsou takzvané OVERSIZED kousky. Jestlipak víte, co to znamená? Ano, většinu z vás hned napadnou slova – nadměrná velikost, obrovský, mohutný – všechny tyto varianty jsou vlastně správně.

A přesně to je trendem letošní módy: volné svetry, šaty, sukně, dokonce tu máme zpět i široké kalhoty… ale hlavně, a tím se vracíme k podstatě našeho článku, jsou tu oversized kabáty.

Je pravda, že to není zrovna kabát, ve kterém vyniknou vaše ladné křivky, ale na druhou stranu vám poskytne pohodlí a určitě vás udrží v teplíčku.

Ale nebojte se, že v něm budete vypadat jako koule. Když kabát zkombinujete s vhodným oblečením, dosáhnete zajímavého kontrastu a váš outfit bude vypadat velice zajímavě. Alespoň jeden takový kousek oblečení byste doma měly mít.

A jak tyto trendy oblečky vypadají? Takto:

Oversized kabáty Foto:

A když už si vyberete oversized "hadřík", který se vám líbí a který vám padne, je dobré vědět, s čím se dá kombinovat… To vám poradí naše specialistka z pořadu NEW LOOK:

 

 Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Horoskopy 2018

reklama

reklama