reklama

Proměna Anety (31): Z unavené maminky je šmrncovní kočka + SOUTĚŽ

New Look 9 - Odhalení

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jednatřicetiletá Aneta Tvrzická by se ráda po mateřské vrátila znovu do práce a jejím přáním byla nová vizáž, která jí vrátí ztracené sebevědomí.

Aneta řeší stejný problém, jako spousta žen - návrat po mateřské dovolené. I když je mladá a příjemná, mateřství ji dost unavilo a neměla za poslední dva roky čas ani finance na to, aby o sebe mohla více pečovat. „Teď jsem se rozhodla, že se to musí změnit. Budu hledat práci a do této etapy života chci jít jako nový člověk,“ prozrazuje Aneta Tvzická.

Kadeřník Honza Kořínek se na proměnu Anety hodně těšil. „Přírodní vlasy, které má Aneta, jsou pro kadeřníka něco jako čisté plátno, do kterého může malovat." Velký úkol čekal i na stylistku Alžbětu Pěknou – Aneta je totiž sportovkyně a má kvůli tomu velmi široká ramena.

 

newlook-14 Foto:

Kromě již zmíněných - kadeřníka Honzy Kořínka a stylistky Bětky Pěkné u proměny Anety nemohla chybět ani  kouzelnice s malovátky - vizážistka Klaudie Havlová.

Jak se jim podařilo Anetu změnit?

promena.00_13_24_02.Still002 Foto:

Aneta má pevné a husté vlasy a kadeřník Honza se rozhodl, že nebude tentokrát dělat radikální změnu. Oživil její přírodní odstín vlasů, aby vlasy vypadaly hezčí a lesklejší, vlasy jen lehce zastřihl a prostříhal a udělal Anetě výraznou hustou delší ofinu. Nakonec přišel lehký contouring, tedy zesvětlení vlasů kolem obličeje, jehož cílem bylo zjemnění rysů obličeje i celkového dojmu.

promena.00_22_01_21.Still005 Foto:

Pokud jde o líčení, přiznala se Aneta, že je úplný amatér. Ráno použije řasenku a protože je dost výrazná, nemá potřebu se příliš malovat. Přála si ale zkusit hezký a vkusný make-up a  sjednocenou pleť. Přání jí vizážistka Klaudie samozřejmě splnila a rozhodla se na obličeji nejvíce zvýraznit Anetiny rty.

promena.00_25_47_03.Still007 Foto:

Aneta je zvyklá nosit sportovní i společenské oblečení. Jejím problémem je, že je dost vysoká a má hodně široká ramena. Bětka pro ni vybrala asymetrické šaty na jedno rameno ze splývavého materiálu, které pomohou postavu krásně vytvarovat a zároveň potlačí široká ramena. Doplňky byly tentokrát velmi jednoduché - lodičky, psaníčko, jemné zlaté náušnice a několik náramků.

A jak to dopadlo?

FotorCreated1 Foto:

 

Aneta se nejdříve vůbec nemohla poznat. 

Chcete vědět, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté? Podívejte se na video v úvodu článku.

 

A ještě si můžete zasoutěžit:

Článek

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

 

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Článek

 

 Podívejte se i na další proměny:

Článek

Lenka byla z proměny nadšená Foto:

Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Dlouhovlasá přírodní zrzka Lenka byla v očích odborníků krásná už ve chvíli, kdy...

Článek

Ivana si bude muset na novou image zvyknout Foto:

Proměna Ivany: Přála si změnu a je úplně jiná!

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Ivaně Korešové je 48 let a přestože jí v životě vlastně nic nechybí, toužila po změně....

 

 

Článek

Proměna Lucie Foto:

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

Článek

Jak tým proměnil paní Ivanu? Foto:

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?

Článek

Jak tým proměnil paní Moniku? Foto:

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Monika z Jihlavy, která by ráda ukázala svému manželovi, že má doma pořád krásnou a...

Článek

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala Foto:

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jak tým odborníků proměnil paní Lucii Lahodnou z Prahy, která až do poslední chvíle...

Článek

Přišla jako blondýnka, odcházela jako brunetka Foto:

Proměna Martiny: Barva vlasů ji změnila k nepoznání

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Martina Baránková má za sebou složité životní období a cítila, že potřebuje změnu nejen...

Článek

Nový střih ideálně zamaskoval řídké vlasy Foto:

Proměna Kristýny: Prodělala rakovinu a je znovu krásná

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Osmnáctiletá Kristýna Jarošová před třemi lety prodělala rakovinu mozku a přišla o...


 


Horoskopy 2018

reklama

reklama