reklama

Proměna paní Ivany: V pořadu NEW LOOK z ní udělali kočku + SOUTĚŽ

New Look 2. díl - hlavní

Nový pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?

Ivana se přihlásila do pořadu proto, že ještě nechce patřit do starého železa. Její příběh je vlastně velmi jednoduchý, ale dost totožný se spoustou jiných žen. Ivana by ráda zastavila čas a vypadala mladě. Podporu má hlavně ve svém manželovi, který ji na natáčení doprovodil.

Často experimentuje se svou image doma, svépomocí. „Měla jsem na hlavě už i černou, červenou barvu. Pokaždé se ale vracím ke světlým odstínům, protože se v nich cítím nejlépe,“ vysvětluje divačka Ivana.

V týmu  NEW LOOKu se tentokrát sešly samé ženy – kadeřnice Jitka Vodičková, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná. „Ivana má krásnou pleť a vypadá skvostně. Myslím, že tato proměna se spoustě lidem nebude zdát radikální, ale i přesto budou z výsledku hodně překvapení,“ prozrazuje vizážistka Klaudie Havlová.

NEW LOOK - Ivana Štěpánková (5) Foto:

Jako první přišla opět na řadu vlasová proměna, protože je časově nejnáročnější. Kadeřnice Jitka Vodičková se rozhodla u blond vlasů zůstat, jen vlasy trochu zesvětlila a oživila barvu. A protože má paní Ivana vlasy jemné a je jich málo, cílem kadeřnice bylo hlavně dodat jim pomocí střihu i barvy objem a šmrnc.

promena.00_06_09_08.Still014 Foto:

Vizážistka Klaudie Havlová byla nadšená z krásné pleti, kterou paní Ivana má. Chcete znát její tajemství? Je hrozně jednoduché. Používá medové mýdlo a medový krém. Ivana má také udělaný permanentní make-up (linky a obočí), protože chtěla působit upraveně, i když vstane ráno z postele, a taky proto, aby se nemusela stále dokola líčit. To vizážistku trochu při líčení omezovalo, hlavně proto, že barva permanentního make-upu je tmavší, než by paní Ivana potřebovala. Ale jak můžete vidět na fotografiích i ve videu v úvodu článku, skvěle si s tím poradila.

promena.00_07_16_14.Still016 Foto:

Paní Ivana nosí nejraději ležérní oblečení, nejčastěji halenku a kalhoty a stylistka Bětka Pěkná se rozhodla udělat z ní trochu dámu. "Ivana má pěkné nohy, tak je škoda, aby je schovávala v kalhotách." I jejím cílem bylo ubrat paní Ivaně pomocí vhodného oblečení pár let.

A jak to dopadlo?

FotorCreated3 Foto:

Tak co myslíte, povedlo se týmu omladit paní Ivanu? Chcete vidět, jak na výsledek několikahodinové práce odborníků reagovala?

Podívejte se na video v úvodu článku.

 

A ještě si můžete zasoutěžit:

Článek

Celý díl pořadu NEW LOOK najdete na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE!


Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Článek

Článek

Jak vypadala Lucie po proměně? Foto:

Proměna slečny Lucie: V pořadu NEW LOOK úplně změnila image + SOUTĚŽ

Pořad NEW LOOK, který odstartoval 5. září na Prima love, slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila...

Článek

Proměna: Jana Foto:

Proměna čtenářky: Z dlouhých vlasů šla nakrátko!

Paní Jana se přihlásila do naší kadeřnické proměny, byla vybrána, sebrala odvahu a udělala, co nikdo z nás nečekal. Podívejte se, jak to dopadlo.


 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama