reklama

Proměna Sofie (21): Obrovský šok, ale jsem nadšená!

Proměna Sofie (21): Obrovský šok, ale jsem nadšená! Foto:
Proměna Sofie (21): Obrovský šok, ale jsem nadšená!
Foto: archiv Vlasové studio Gryf

Rádi bychom Vám představili slečnu Sofii, která je studentkou vysoké školy. Sofie je sportovní typ a vzhledem k jejímu časovému vytížení si málokdy udělá čas sama na sebe.

Mnoho let se věnuje tenisu, a proto jí kolikrát nezbývá nic jiného než obléknout na sebe sportovní oblečení, stáhnout vlasy do culíku a vyrazit z domova na trénink. Sofie se rozhodla, že si vyhradí alespoň jeden den pro sebe před tím, než vyrazí s přáteli na večeři a do divadla, a svěřila se do rukou odborníkům z vlasového studia Gryf.

Sofie se v prvním momentu po proměně nepoznávala a byla v šoku, ale záhy si zvykla a byla nesmírně nadšená. Později nám sdělila, že takovýto den pro sebe musí rozhodně realizovat častěji.

A jak proměna ze sportovkyně v sexy mladou dámu probíhala?

 

Make-up a styling: Nicol Bayerová

Spolu se stylistkou a vizážistkou Gryfu Nicol vyrazily do obchodního centra a prvním krokem k proměně, pro tento večer, byl výběr šatů. Dámy, tzv. malými černými nikdy nic nezkazíte, to si pamatujte!

Co se týče make-upu, zvolila vizážistka Nicol pro Sofii "glamour look", kterým upřednostnila jednotlivé obličejové partie, tak aby podpořila jejich krásu a půvab ženských rysů. Aplikovala techniku zvanou contouring za pomoci dvou odlišných odstínů make-upů a tmavého pudru pro vystínování obličeje. Pro prozáření pleti následovala technika strobingu a na líčka bylo naneseno lehké zdravíčko pro svěží vzhled. Pro dosažení kočičího pohledu stačilo aplikovat umělé řasy. Na rty Sofie se nejvíce hodila rtěnka značky Mac s názvem " MATTE KINDA SEXY", kterou vizážistka osvěžila trochou růžové s názvem "ROSE LILY". Oba názvy mluví za vše:)

Vlasy Nicol navlnila kulmou značky GHD a dále nanesla styling v podobě minerálního pudru od L'orèal s fixací, který je nepostradatelný k vytvoření nespoutaného objemu s pudrovou texturou.

 

Proměna se uskutečnila ve vlasovém studiu Gryf majitelů Dity a Tomáše Bayerových, které je tu pro své klienty již od roku 1993. Studio nabízí širokou paletu kadeřnických služeb a řadí se mezi Salon Expert Premium značky L´Oréal Professionnel.

Sledovat novinky a práci týmu vlasového studia Gryf můžete také na jejich facebooku nebo instagramu.

Prohlédněte si fotogalerii, jak proměna probíhala:

Proměna Sofie (21): Obrovský šok, ale jsem nadšená! Foto:

Podívejte se i na další proměnu:

Článek

Proměna Kateřiny (32): Cítím se jako princezna Foto:

Proměna Kateřiny (32): Cítím se jako princezna

Dvaatřicetiletá Kateřina, maminka a manažerka, se přihlásila do naší proměny, protože potřebovala zvýraznit obličej, zlepšit kvalitu vlasů a poradit, jak na denní líčení...

Připravila: Martina Čerňanská a vlasové studio Gryf

Horoskopy 2018

reklama

reklama