reklama

Selfie je mrtvé, ať žije plandid! Už znáte nejnovější instagramový trend?

Blogerka Ina T. má fotky ve stylu plandid dokonalé Foto:
Blogerka Ina T. má fotky ve stylu plandid dokonalé
Foto: www.instagram.com/ina_t_blog

Vše okolo nás podléhá trendům – móda, jídlo, bydlení, a dokonce i pózování na fotkách. A právě teď frčí styl plandid. A možná takových fotek máte ve svém mobilu už spoustu a ani o tom nevíte.

Zvedněte ruku ti, kteří nemají v mobilu ani jedno „selfíčko“. No, možná se vás pár našlo, ale určitě vás není mnoho. Trend selfie ovládá sociální sítě už nějaký ten rok. Ale pozor, konečně je tu něco nového! Přichází éra plandid, která je celá o přirozenosti. Alespoň zdánlivé. Slovo plandind vzniklo spojením slov „planned“ (plánovaný)a „candid“ (přirozený) – výsledná fotka má tudíž působit jako momentka, i když na ní pózujete.

A vůbec bych se nedivila, kdybyste takových fotek našli ve svém chytrém telefonu už mnoho. Ono totiž udělat hezkou selfie není jen tak, a pokud objektiv nepatří mezi vaše kamarády, tak je i výsledek velmi často poněkud rozpačitý.

Plandid sluší každému

Zato na fotkách ve stylu plandid vypadá dobře každý! A jak vytvořit tuto super trendovou fotku? Úplně jednoduše! Stačí vybrat hezké místo a pak už jen lehce sklopit zrak, hlavu stočit doleva či doprava (krásně tím protáhnete linii krku) a tvářit se, jako byste byli něčím zaujatí na zemi či na objektu, na který hledíte (a je úplně jedno, že vlastně hledíte jak se říká doblba;). Stejně tak můžete vyzkoušet hluboký pohled za kameru, tzv. pohled do dáli. Tato varianta vypadá nejlépe při západu slunce, kdy vám na tvář dopadá měkké světlo.

No uznejte sami, nic těžkého to není že? Pro inspiraci si prohlédněte ještě galerii, kterou jsme pro vás připravili, a pak už hurá do toho!

Bella Hadid Foto:

Autorka: Martina Hrušková

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

Podívejte se všichni, jak jsme spolu šťastní!  Foto:

6 chyb, kterých se zamilované páry dopouštějí na sociálních sítích

Váš život se zásadně změnil. Na Facebooku si nastavíte, že jste zadaní, a profilovku vyměníte za společnou fotku. Máte pochopitelně touhu se o svou novou lásku podělit i...
Horoskopy 2018

reklama

reklama