reklama

SEZNAMTE SE: Deers – Kamila Písaříková

Deers

Šperky s jelínky jsou v prodeji od roku 2005. Na konci roku 2009 Kamila Písaříková založila značku Deers, pod kterou navrhuje a tvoří.

Brože, luxusní náhrdelníky, přívěsky, čelenky, náušnice, prstýnky a další druhy šperků s jelínky, to vše najdete pod značkou Deers. Exkluzivitou je ŘÁD TŘPYTIVÉHO JELÍNKA.

KAŽDÝ JELEN JE ORIGINÁL, každý je precizně ručně zpracován a nazdoben, má své jméno a je v prodeji i s náhradními díly. Na jeleny jsou používány výhradně broušené třpytivé komponenty Made With Swarovski® Elements a Preciosa.

Značka Deers se představila na Designbloku 2010 i 2011. V září 2011 prezentovala své šperky Kamila Písaříková v Bruselu v Pražském domě. Stádečka šperků s jelínky Deers.cz putovala skoro do celé Evropy i mimo ni. Zákaznice si jelínky oblíbily například v Japonsku, Americe, Mexiku.

Deers Foto:

Autorka Kamila si zakládá na osobním přístupu k zákaznicím, a proto pravidelně několikrát do roka pořádá Deers pop-up shop, kde si milovníci těchto třpytivých skvostů mohou užít nakupování, osobní konzultace i limitované kolekce.

V České Republice patří mezi zákaznice Deers i známé tváře. Šperky s jelínky Deers.cz nosí například Chantal Poullain, Zuzana Stivínová, Míša Maurerová, Eliška Balzerová, Hana Wagnerová, Jitka Schneiderová, Nikol Kouklová. V roce 2012 se jelínci Deers představili i na Olympiádě v Londýně a nosí je tak i Bára Špotáková, Petra Kvitová a Štěpánka Hilgertová.

Svůj Řád třpytivého jelínka vlastní i Madeleine Albright, pro kterou byl speciálně vytvořen na míru při jejím křtu knihy Tajná řeč broží v roce 2010.

Každý půlrok vznikají ucelené kolekce, které mají jednotný charakter, specifické barvy a zdobení. Designové kolekce jsou vytvářeny speciálně i pro jednotlivé fashion obchody dle tématu či stylu daného obchodu či značky.

V e-shopu Deers zákaznice najdou každý týden nové šperky z kolekcí, úplné novinky a luxusní exkluzivity, které existují pouze v jednom kuse. V ateliéru v Praze na Vinohradech najdete i showroom, kde je k prohlédnutí i k prodeji vždy aktuální kolekce. Novinkou jsou také tematické dny pro stálé zákaznice.

Deers - třpytivé jelení poklady Foto:

A jako každá dobrá značka v dnešní době i Deers je aktivní na sociálních sítí! Sledujte jelení příběhy a novinky na Facebooku nebo Instagramu.

Šperky jelínků DEERS najdete v několika vybraných obchodech: Galerie Gask, Julius fashion shop, La Femme Mimi, Pour Pour, Mata hari, Debut Gallery, Tribu, Design Hotel Romantick.

Podívejte se na další Prima Ženy, které si plné své sny:

Článek

Jane Bond Foto:

SEZNAMTE SE: Fashion bloggerka a designérka Jane Bond

Pokud patříte mezi milovníky originální módy, návštěvníky fashion marketů a nebojíte se vybočit z davu, jistě jméno JANE BOND znáte. A právě pro vás a také pro všechny,...

Článek

Zuzana Veselá - fashion designer Foto:

SEZNAMTE SE: Módní návrhářka Zuzana Veselá a její svět

Zuzana Veselá je absolventkou Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě, ateliéru oděvního designu. Studovala také v zahraničí na University of Art and Design Helsinki,...

Článek

Perfektně zpracované, v nádherných barevných kombinacích a s neotřelými detaily. Takové jsou darabagsky! Foto:

Představujeme mladé tvůrce: Kabelky, se kterými zazáříte

Pokud máte ráda zajímavé kabelky, musíte se v kamenných prodejnách cítit docela smutně. Kabelky, které se běžně prodávají, jsou totiž možná elegantní, ale tak nějak nudné....

Horoskopy 2018

reklama

reklama