reklama

Seznamte se s reálnou Locikou: Nikdy v životě si nenechala stříhat vlasy

Tere Lynn Russell si nikdy v životě nenechala ostříhat vlasy Foto:
Tere Lynn Russell si nikdy v životě nenechala ostříhat vlasy
Foto: profimedia.cz

O pohádce Rapunzel neboli Locika od Bratří Grimmů jste určitě slyšeli, ti mladší z nás budou znát spíše americký animovaný film Na vlásku, který vznikl ve studiu Disney v roce 2010. Žena, o níž píšeme, získala díky délce svých vlasů přezdívku právě po tomto děvčeti se zlatým dlouhatánským copem.

Pětačtyřicetiletá Tere Lynn Svetlecich Russell je opravdu velice zvláštní a rozhodně ji nepřehlédnete. Tedy, ji možná ano, ale její vlasy 100% ne – ještě nikdy si je totiž nenechala ostříhat ani zastřihnout. Doopravdy. Nikdy. Pokračuje tak v rodinné tradici – i její maminka si celý život vlasy nestříhala.

Tere Lynn má pět dětí, které s manželem vychovávají v rodinném domě v Morris v Illinois. Mají jednoho syna Chaze (10) a čtyři dcery – Callan (13), Cendalyn (11), Chesney (8) a Chapin (3). A všechny dcery si také nechávají narůst dlouhé vlasy a nikdy nepoznaly, co to je zastřihnout roztřepené konečky. Jejich vlasy měří dohromady více než čtyři a půl metru!

A pokud si při každém mytí vlasů říkáte, že je to opravdu „opruz,“ představte si, co to musí být pro ně. Opravdové utrpení! Dívky si ještě mohou mýt vlasy normálně ve stoje ve sprše, ale Tere Lynn nemůže. Má je už tak těžké, že dokonce při jejich mytí ztratila rovnováhu a upadla. Mokré vlasy ji „stáhly k zemi“. Nyní si je tedy musí mýt vkleče. Má to i další nevýhody, jak se Tere Lynn svěřila, a sice třeba to, že si je omylem přibouchne do dveří, lezou jí do pusy, dost často si je vysavačem při luxování vysaje a děti jí na nich pravidelně stojí, a když se pak pohne, není to zrovna příjemné. „Údržba“ krásných dlouhých vlasů také něco stojí, jak sama přiznává: „Je to docela drahé, naše dívky spotřebují každá na jedno mytí čtvrt láhve kondicionéru. A jak sami dobře víte, kvalitní kondicionér není zrovna levná záležitost!“

Nikdy v životě si nenechala ostříhat vlasy Foto:

To ale rozhodně Tere Lynn nedonutí k tomu, aby si vlasy zkrátila. To její osmiletá dcera Chesney má jiný názor, nedávno prý prohlásila, že by si nechala vlasy moc ráda v dohledné době alespoň o 10 palců (cca 25 cm) zastřihnout. Tak uvidíme, jestli jí to rodina z pohádky Bratří Grimmů dovolí.

Podívejte se na neuvěřitelný příběh této rodiny:

zdroj: Barcroft TV

Horoskopy 2018

reklama

reklama