reklama

Skvělé beauty tipy, které opravdu fungují

Každá žena může mít krásnou pleť. Chce to jen vědět, jak na to Foto:
Každá žena může mít krásnou pleť. Chce to jen vědět, jak na to
Foto: Thinkstock

I když už vám není sladkých “náct”, i přesto můžete vypadat svěže a zamotat hlavu lecjakému muži. Máme pro vás zkrášlující triky, které se leckdy zdají trochu šílené, ale pomohou vám být krásnější.

Dejte sbohem odumřelým buňkám

Aby vaše pleť kypěla zdravím, působila odpočatě a její nádech do růžova vám umazával roky, alespoň dvakrát do týdne ji „přebruste“ peelingovou směsí s kávovými zrnky nebo jahodovými jadýrky. Odstraníte nános starých odumřelých buněk a odkryjete ty, které pracují ve váš prospěch. Po této péči pleť zjemněte výživnou maskou nebo vitamínovými ampulkami, na které natrefíte v každé dobře zásobené drogerii. A nakonec vaše snažení znásobte posledním krokem, tedy hydratací. Vaše krása nikdy neuvadne, pokud se naučíte pravidelně pít čistou vodu a používat zavlažující krémy.

Tip: Trápí vás obličej vysušený jako treska? Na místo předražených zlepšováků zkuste kvalitní bio kokosový olej. Budete krásně vonět a suchá a napjatá pokožka bude jednou provždy minulostí.

 

Využijte moc spánku

Do postele zamiřte vždy odlíčená, to je zásada, kterou byste neměla ignorovat. V době, kdy sbíráte energii, se vaše tělo i pleť regenerují, proto to organismu neztěžujte tím, že póry budou plné make-upu a řasenka ve třech vrstvách bude ztenčovat vaše prozatím husté brvy. Na kadeře neváhejte pravidelně – alespoň jednou za 7 dní – aplikovat zábal nebo kúru, která vlasová vlákna zacelí, dá jim napít a navíc je vyživí.

Totéž platí i pro paty. Namažte večer chodidla vrstvou mastného krému a vklouzněte s nimi do bavlněných ponožek. A nezapomeňte ani na ruce. Jsou vaší vizitkou a zima jim nesvědčí. Směs kakaového másla smíchejte s růžovou vodou, rozetřete, nechte trochu vsáknout a znásobte jejich účinky pobytem v rukavicích, dokud se neprobudíte z říše snů. Kromě tohoto ošetření můžete zkusit i další zkrášlující procedury: 

Článek

Ruce jako miminko! Zamaskujte skutečný věk Foto:

Ruce jako miminko! Zamaskujte skutečný věk

Pokud péči o svou krásu zaměřujete jenom na obličej, ruce vás prozradí! Pečujte proto o ně tak, že každé vaše pohlazení bude tak příjemné jako dotek hedvábí.

 

Na vrásky krém na hemoroidy, na knírek cukrovou pastu

- Na vrásky nejlépe působí krém na hemoroidy. I když se vám to jeví jako super vtip, je to tak. Koupíte ho za hubičku a můžete mít jistotu, že vám vypne pleť a vyzmizíkuje vrásky.

- Pokud jste nucena zbavovat svou tvář jemných, leč tmavých chloupků nad horním rtem, používejte voskové pásky nebo cukrovou pastu. Začervenání pak zkroťte krémem s výtažky z aloe vera.

 

- Potrpíte si na bio kosmetiku, ale nechcete za ni utrácet přemrštěné cifry? Nakoukněte do spíže a vytáhněte si pro zkrášlující proceduru med, citron, okurku nebo čajové sáčky se směsí zeleného čaje. Využijete je třeba na přípravu vyhlazujících masek:

Článek

Jednu lžičku do pusy, druhou na nos! Foto:

Jednoduché a levné recepty na domácí masky proti vráskám

Nechcete utrácet za kosmetiku? Podívejte se do spíže!

A pokud si nechcete doma nic míchat a raději si masku koupíte, poradíme vám, jakou vybrat. Protože není maska jako maska:

- Kruhy pod očima se vám podaří mnohem více zamaskovat, pokud korektor přetřete očním stínem v odstínu odpovídajícím vaší pleti.

A teď už zbývá jen se krásně nalíčit. Zkuste to třeba podle videí Camily Coelho, která najdete na PRIMA PLAY.

 

len

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama