reklama

SOUTĚŽ: Vyhrajte přírodní kávový peeling dle vašeho přání!

Vyhrajte kávový peeling dle vašeho přání! Foto:
Vyhrajte kávový peeling dle vašeho přání!
Foto: archiv značky

Pojďte si s námi zasoutěžit o přírodní kávové peelingy na tělo i obličej! Navíc vám k peelingu přidáme i knihu od Aleše Kaliny Emoční rovnice – odhalte svůj zdrojový kód.

Peeling by neměl chybět v koupelně žádné ženy. Obzvlášť před létem a opalovací sezonou je nepostradatelný.

A proto jsme si pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát 1 ze tří skvělých přírodních tělových i obličejových peelingů značky MARK. Tento kávový zázrak odstraní z vaší kůže všechny odumřelé kožní buňky a nedokonalosti, hloubkově vyčistí póry, detoxikuje a regeneruje, prokrví a zpevní pokožku v kritických partiích.

Zázrak MARK

Mark scrub je vyroben z těch nejkvalitnějších zrn kávy robusta. Kromě kávy obsahuje i hnědý cukr, mořskou sůl, mandlový a organický kokosový olej, přírodní esenciální olej a vitamín E. Ingredience dohromady vytvářejí jedinečný mix, který ozdraví a zjemní vaši pokožku tak, že nemusíte tělo ošetřovat už žádnými krémy. Díky obsaženým olejům bude krásně hydratované a chráněné před vším škodlivým i po peelingu.

Jak MARKa používat?

Jeho použití je přitom tak jednoduché. Naneste ho na vlhkou pokožku jemnými krouživými pohyby.  Poté ho nechte 5 minut působit a nakonec se opláchněte vodou.

V naší soutěži  můžete vybírat mezi klasickým kávovým, peppermintovým či exkluzivním a limitovaným melounovým pellingem.

K peelingu vám přidáme i knihu od Aleše Kaliny Emoční rovnice – odhalte svůj zdrojový kód.

Jak soutěžit?

Stačí jako správnou odpověď označit ten balíček, který byste si přáli vyhrát!

Soutěžit můžete přímo zde pomocí webového formuláře!

Soutěž probíhá od 30. 5. do 11. 6.

Herní řád ZDE.

Horoskopy 2018

reklama

reklama