reklama

Styl, ve kterém omládnete + SOUTĚŽ

I mikina může vypadat velmi elegantně Foto:
I mikina může vypadat velmi elegantně
Foto: answear.cz

Ještě před několika lety byly mikiny odsouzeny jenom k domácímu lenošení nebo sportování. Dnes je tenhle kousek na piedestalu módního světa. Mikiny jsou nejen trend, kterému podlehly dámy v každém věku. Když ji správně zkombinujete, propůjčí vám také svěžest a eleganci.

Mít jenom jednu je nuda. Ve skříni jich můžete mít klidně desítky, protože nabídka je veliká. Různé materiály, potisky i barvy vám umožní nevšední kombinace ve váš prospěch.

Džínová, áčková, pouzdrová. Už neplatí mýtus, že sukně v kombinaci s mikinou je módní katastrofa. Pokud chcete vypadat dobře a zajímavě, pak se této kombinaci nebraňte. Stačí si jenom vybrat tu správnou a pak vás čeká oslnivý výsledek, se kterým v ulicích zazáříte. Obout si k tomu můžete jak baleríny, tak i kozačky na podpatku nebo lodičky.

11(1) Foto:

 

Pokud chcete vsadit na jistotu, tak kombinací mikiny s džínami nic nezkazíte. Tahle klasika totiž rozhodně nikdy nezklame. A jestli to proporce vašeho těla umožní, přehoďte si mikinu přes legíny. Stačí ji zkombinovat s keckami a je z toho perfektní sportovní look. Anebo si tento trendový kousek můžete užít ve vysokých jehlách.

middle_img_247331 Foto:

 

 

 

Mikina Medicine

 

 

 

 

 

middle_img_251932 Foto:

 

 

 

Cheap Monday - Mikina Shrug

 

 

 

 

 

middle_img_340979(1) Foto:

 

 

 

Silvian Heach - Mikina Dudikolf

 

 

 

 

 

middle_img_344183 Foto:

 

 

 

Mikina Patricia Kazadi for Answear

 

 

 

 

 

middle_img_354192 Foto:

 

 

 

 

Medicine - Mikina Iconic

 

 

 

 

middle_img_367455 Foto:

 

 

 

Mikina Milov

 

 

 

 

 

middle_img_371219 Foto:

 

 

 

 

Vero Moda - Mikina Zone

banner answear Foto:

S answear.cz můžete až do 31. prosince soutěžit o vouchery na nákup oblečení a módních doplňků v hodnotě 1000,-, 2000,-, 3000,- a 5000,- Kč. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku ZDE.

Komerční spolupráce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama