reklama

TEST: Tvar vaší rtěnky prozradí, jaká jste! Souhlasí?

Je tolik věcí, které prozradí vašemu okolí, jaká opravdu jste, a nemusíte ani otevřít své sladké rtíky. Už podle toho, jak se oblékáte, jaké nosíte boty a kabelky, řekne o vašem JÁ víc, než byste si možná někdy přála.

Ale jsou tu i rtěnky a jejich „tvaromluva“. Věděla jste, že podle toho, jaký má tvar vaše rtěnka, když ji nějakou dobu používáte, se dá určit, jakou máte povahu? Také nás to zaujalo a musíme říct, že to sedí. Máme tady pro vás 8 tvarů, které odpovídají 8 typům žen. Porovnejte obrázky se svou rtěnkou a přečtěte si, co o vás její tvar prozrazuje. Jste přátelská, hysterická, pracovitá nebo ta nejlepší kamarádka, co můžeme potkat? Možná se v popisu opravdu poznáte, vyzkoušejte to!

Pozor na rtěnky! Foto:

Diagonální špička Foto:
Zdroj: facebook.com
Diagonální špička

Jste charismatická a ambiciózní, takoví lidé byli vždy přirozenými vůdci. Strašně ráda organizujete a zařizujete, často jste středem pozornosti, bavíte celou společnost, až lidem tečou slzy z očí. Vaše dychtivost mít vše pod kontrolou a na svých bedrech může příležitostně lidi kolem vás obtěžovat. Ale nepopiratelně jste velice oblíbená u své rodiny, přátel a dokonce i spolupracovníků.

Horoskopy 2018

reklama

reklama