reklama

Toužíte mít krásné a husté vlasy? Pomůže vám cibule!

Červená cibule udělá s vašimi vlasy zázraky Foto:
Červená cibule udělá s vašimi vlasy zázraky
Foto: ilustrační foto/thinkstockphotos.com

Téměř každou z nás trápí otázky týkající se vlasů. Ať jde o vypadávání vlasů, lupy, menší objem, vysušené konečky apod.

Jsme si jisti, že váš boj se všemi těmito problémy často končí neúspěšně. Možná vám experimentování s přípravky na vlasy přináší ještě více problémů, takže zkoušíte stále nějaké nové produkty, které dost provětrají vaši peněženku a zkrátí rodinný rozpočet.

Nesprávné mytí, bakteriální infekce a nedostatek výživy všechny tyto aspekty mohou vést k nadměrnému padání vlasů a dalším problémům. Rychlost, s jakou vlasy rostou, závisí na mnoha faktorech. Je to genetika, ale také různé vnější a vnitřní vlivy.

Pokud máte takovéto problémy, měli byste vyzkoušet některé přírodní domácí prostředky určené k léčbě vlasů. Vlasy vám lépe porostou, budou zářit a hlavně budou přirozeně krásné.

Doporučujeme vám léčebnou metodu pomocí červené cibule, která pochází z Hollywoodu. Je velmi efektivní. Mnoho studií ukázalo, že cibule zabraňuje vypadávání vlasů, léčba byla úspěšná v 87 % případů.

Cibule obsahuje velmi prospěšné látky, které hrají důležitou roli při posilování růstu vlasů. Obsahuje síru, která má přímo kouzelný vliv na vaše kadeře. V cibuli lze také nalézt několik dalších vitamínů a minerálních látek jako draslík, hořčík, germanium, vitamin B6 a vitamin C. Ty jsou pro vlasy a vlasovou pokožku velmi výživné. Takže pokud chcete mít vlasy vlasy zdravé a krásné, určitě vyzkoušejte tuto cibulovou masku.

Červená cibule udělá s vašimi vlasy zázraky - Obrázek 1 Foto:

RECEPT:

Budete potřebovat dvě až čtyři červené cibule, záleží na délce vlasů. Vymačkejte jejich šťávu. Můžete použít mixér, ještě lepší je použít odšťavňovač. Do šťávy přidejte 1 lžíci medu a dobře promíchejte.

Aplikujte do vlasů a chvíli pokožku hlavy jemně masírujte. Potom nechte asi 1530 minut působit. Vůně je silná, pro někoho možná nepříjemná, ale stojí to za to. Pokud nikam nespěcháte a máte čas, můžete nechat masku působit klidně hodinu. Po tomto ošetření si vlasy umyjte jako obvykle. Je nezbytné zopakovat toto ošetření dvakrát až třikrát za měsíc pak uvidíte ty úžasné výsledky.

Vyzkoušejte také:

Článek

Zázračný med Foto:

Zázračný med: Co dokáže s pletí, vlasy a nehty?

Ne nadarmo se mu říká tekuté zlato. Vašemu tělu prokáže mnohem větší službu, než že jen osladí šálek horkého čaje.
Horoskopy 2018

reklama

reklama