reklama

Trápí vás problémy v intimních partiích? Zkuste omlazení vaginy

Nedostatky v intimních partiích lze bezbolestně vyřešit Foto:
Nedostatky v intimních partiích lze bezbolestně vyřešit
Foto: Thinkstock

Mnoha ženám stále přijde trapné jen pomyšlení, že by se mohly se svými intimními partiemi svěřit do rukou odborníka, a raději své nedostatky skrývají. Přitom se není proč stydět. Nechirurgické omlazení vaginy dnes patří ve světě mezi standardní ošetření. Teď je ho možné vyzkoušet i u nás.

Ošetření je vhodné por ženy, které trápí některý z následujících problémů:

- ztráta elasticity a pevnosti vulvy a poševního vchodu po porodu či vlivem stárnutí

- mírná a střední hypertrofie stydkých pysků

- jizvy po episiotomii či genitálních bradavicích (kondylomatech)

- bolesti a svědění v oblasti genitálu (vulvodynie)

 

Jak to probíhá?

Ošetření probíhá lékařským přístrojem Protégé Intima, který využívá synergického efektu radiofrekvence a vysokofrekvenčního ultrazvuku. Díky intenzivnímu ohřevu všech vrstev tkáně v ošetřované oblasti dochází k tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken. V důsledku podpory neokolageneze se zvyšuje pružnost a elasticita tkáně velkých a malých stydkých pysků.

„Ošetření bylo k mému překvapení bezbolestné a velmi příjemné. Neznamená to ale, že by pacientka cítila náznaky sexuálního vzrušení. Výsledek byl vidět okamžitě po zákroku a s každým dalším zákrokem se zlepšoval. I po 3 měsících jsou ošetřované partie pevnější,“ říká žena, která metodu omlazení podstoupila.

Omlazení u nás nabízí Gynekologicko-porodnická ambulance Gynpoint, Vajgarská 1141, Praha 14 a za ošetření zaplatíte 3 000 Kč. Na Slovensku INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY, Hollého ul. č. 4, Pezinok, ošetření stojí 129 Eur.

Před  Foto:

Před zákrokem

 

 

 

 

Po Foto:

Po zákroku

                                                                                                                                           Lepší vnímání sexuálních prožitků

Vedlejším efektem terapie je zvýšení libida, zintenzivnění sexuálních prožitků. Intenzivní lokální prohřev poševního vchodu zlepšuje průtok krve a stimuluje nervová zakončení, čímž výrazně a dlouhodobě zlepšuje sexuální satisfakci.

Alternativa labioplastiky

Pokud nechcete hned podstupovat radikální chirurgickou operaci velkých stydkých pysků, je pro vás toto ošetření to pravé. Jde o zcela neinvazivní zákrok bez celkové i lokální anestezie. Není nutná rekonvalescence a ihned po ošetření se neobjevují ani otoky, ani modřiny.

Odborné názory

„Moje pacientky jsou příjemně překvapeny klinickými výsledky ošetření Protégé Intima. Většina žen zároveň referovala výrazné zvýšení libida.“

MUDr. Zuzana Fučíková, Gynekologicko-porodnická ambulance Gynpoint

„Při testování 80 % pacientek vyhodnotilo zlepšení vzhledu jako významné, středně významné anebo vynikající. Až 60 % žen zas potvrdilo zlepšení sexuálního života.“

MUDr. Alena Pallová, dermatovenerolog, INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

„Intima je velmi účinný, a přitom bezpečný přístroj. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, proto jsem s jeho užíváním nadmíru spokojená.“

Dr. Radina Denkova, dermatolog, Aesthe Clinic, Sofia

banner HB Foto:

Další možnosti omlazení intimních partií

1. Injekční omlazení

Pro různé druhy kožních potřeb v intimní oblasti byly vytvořeny dva typy dermálních výplní, a to DESIRIAL a DESIRIAL PLUS.

DESIRIAL: Přináší objem a hydrataci pokožky, zvyšuje kolagenovou syntézu a efektivně tak řeší suchost, podráždění způsobené svěděním, pocit táhnutí a horka u žen před menopauzou a bolesti v oblasti genitálu. Pro koho je vhodný: Pro ženy před menopauzou 
nebo v reprodukčním věku trpící dehydratací vaginy, s podrážděním i bez něj.

DESIRIAL PLUS: Vyplňuje a remodeluje, vytváří dva souměrné stydké pysky stejné velikosti a objemu, a to při mírné až vážné hypotrofii nebo atrofii velkých stydkých pysků.

Pro koho je vhodný: Pro ženy před menopauzou, v menopauze nebo v reprodučním věku s predispozicí mírné až vážné hypotrofie nebo atrofie velkých stydkých pysků.

Desirial i Desirial Plus je jediný certifikovaný výplňový materiál pro gynekologii a estetickou gynekologii.

Injekční omlazení nabízí ESTETICUSTI, Velká Hradební 3385/9, Ústí nad Labem, www.esteticusti.eu. Více informací na: www.planmed.cz. Cena je stanovena individuálně lékařem.

2. Omlazení pomocí nití

Jde o zákrok za pomoci mezonití, které zpevní ochablé intimní partie a navrátí jim původní tvar. Tuto metodu nabízí Skupina klinik Mediestetik, Senovážné nám. 23, Praha 1, www.mediest.cz. Cena není zatím uvedena.

Zdroj: časopis Health&Beauty

 Mohlo by vás také zajímat:

 

Článek

Slunce a mořská sůl - my si je užíváme, naše pleť ale trpí Foto:

Hydratace po létě: 1.díl – Péče na klinice

Sluneční paprsky, mořská sůl, chlor v bazénu, výkyvy teplot. To jsou nejčastější příčiny, proč naše pokožka trpí po létě dehydratací. Děje se tak bohužel i přes to, že...

 

Článek

V salonu můžete vyzkoušet hydrataci pomocí různých speciálních přístrojů Foto:

Hydratace po létě: 2.díl – Péče v salonu nebo doma

Nepříjemný pocit napětí, vysušená pleť, která ztrácí pružnost, je drsnější, zarudlá a může snadno popraskat. Také to znáte? Vaše pokožka po létě trpí dehydratací a pokud...

 

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama