reklama

VIDEO: Návod, jak zabalit kosmetiku na cesty

Jak zabalit kosmetiku na cestu 1

Půlka prázdnin je za námi, ale spousta z vás se jistě ještě chystá na dovolenou. Co bývá obtížné, je zabalit tak, aby se vám vše vešlo do auta, popř. abyste se splnila váhový limit do letadla.

Jsou věci, které si jednoduše vzít musíte a není šance, jak je zmenšit boty, šaty, ručníky, kalhoty aj. Co ovšem zmenšit můžete, je kosmetika. Samozřejmě neříkáme, že musíte nechat doma make-up a další nezbytnosti, ale jsou produkty, ze kterých si můžete vyrobit cestovní verzi (existují sice minibalení různých krémů, sprchových gelů a šamponů, ale ve většině případech to nejsou právě ty produkty, které patří mezi vaše oblíbené). Pokud máte oblíbené tonikum na čištění pleti, bez kterého se neobejdete, nemusíte si s sebou brát velké balení hlavně pokud jedete např. jen na 3 dny. Udělejte si cestovní balení jako na videu výše: navlhčené vatové tamponky vám v uzavíratelném sáčku vydrží a zaberou minimum místa.

Bojíte se, že se vám váš opalovací krém nebo šampon vyleje do kufru? Je pravda, že některá víčka se otevírají velmi snadno. Vyzkoušejte následující trik a máte po problému:

 

Připravila: Martina Hrušková

Horoskopy 2018

reklama

reklama