reklama

Vsadíme se, že nikdo neuhodnete, kolik je této ženě let!

Yasmina Rossi má tělo třicetileté ženy Foto:
Yasmina Rossi má tělo třicetileté ženy
Foto: boredpanda.com

Mohla by být babičkou, věk už na to má, ona se ale věnuje modelingu. Je velice úspěšná a žádaná. Kolik je tedy této nádherné ženě, které by záviděla postavu lecjaká dvacítka? Hádejte!

Jmenuje se Yasmina Rossi a spolupracuje s řadou slavných světových značek, jako je Marks & Spencer, Hermès a Macy's International Site. Narodila se ve Francii v roce 1955 a vyrůstala na ostrově Korsika.

Samozřejmě, že každý chce vědět, jak se jí daří zachovat si mladistvý vzhled a dobré zdraví. „Není to žádné velké tajemství,“ říká a pokračuje: „Všechno, co jsem kdy udělala pro to, abych byla zdravá a dobře vypadala, je to, že jím jen biopotraviny – začala jsem dlouho předtím, než se to stalo celosvětovým trendem. Potírám si tělo přírodním olejem a na své vlasy aplikuji olejové zábaly – používám řepkový olej. Jednou týdně si kůži „drhnu“ olivovým olejem smíchaným s cukrem. Každý den jím avokádo, bio maso a ryby.“

Yasmina Rossi klame tělem - Obrázek 7 Foto:

Přiznává, že také trochu cvičí, ale rozhodně prý netýrá své tělo každý den v posilovně.

Kromě své úspěšné kariéry v modelingu se Rossi také věnuje fotografování a keramice. Podívejte se na její webové stránky, kde se o ní dozvíte více: yasminarossi.com

Yasmina Rossi klame tělem Foto:

-lup

A pokud nevěříte přírodním olejům a chcete si udržet mladistvý vzhled, nechte si poradit od odborníků. Jak pečovat o pleť, abyste vypadala co nejlépe i po padesátce?

Odpověď najdete ZDE:

 

Na další díly nového úspěšného pořadu NEW LOOK se můžete těšit každou sobotu v 17.20 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Horoskopy 2018

reklama

reklama