reklama

Vyzkoušejte nový trend BRONDE: Vaše vlasy získají jiný rozměr!

Bronde - Dobrá volba! Foto:
Bronde - Dobrá volba!
Foto: Pinterest.com

Asi každá z nás má někdy nutkání na sobě něco změnit, vylepšit. Přichází to na nás i s ročními obdobími. Blíží se podzim a možná zrovna teď na vás podobné nutkání přišlo a červíček hlodá a volá po změně...

Pro ty z vás, na které zrovna ten pomyslný červík útočí a nákupy teplejšího oblečení vás tak úplně neuspokojily a máte pocit, že by to chtělo něco víc, něco změnit přímo na sobě, tady máme návrh – vyzkoušejte novou barvu vlasů. Budete trendy a určitě prokouknete :-)

O ombré už jste určitě slyšely a možná ho i vyzkoušely. Nyní je tu jeho nástupce, nová technika barvení, které se říká bronde a není tak „násilná“, jako je právě ombré, u kterého je přechod barev hodně znatelný a rozdíly jsou markantní.

Galerie celebrit s ombré:

Alice Bendová má také účes ve stylu ombre Foto:

Takže pokud dáváte přednost méně výstředním a jemnějším barvám, bronde je právě pro vás. Přechod mezi jednotlivými odstíny není tak dramatický a mohou si ho dovolit i blondýnky. Zesvětlování pramenů nemá žádná pravidla. Dodává jim plnost a vlasy rozzáří, jako by na ně dopadaly paprsky slunce.

Bronde Foto:

Nevíte, jestli byste byla radši bruneta, nebo blondýna? Pak tento nový trend rozhodne za vás. Bronde – vlastně to znamená brunette vs. blonde – vyřeší vaše dilema díky nenápadnému mixu barev.

Bronde - Obrázek 3 Foto:

Oblíbily si ho i některé světoznámé hvězdy. Například Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Jessica Alba a Gisele Bündchen.

Bronde - celebrity Foto:

-lup

Chcete se o této technice dozvědět něco více a zajímají vás rady odborníka? Podívejte se zde:

 

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.20 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK


Horoskopy 2018

reklama

reklama