reklama

Zbavte se chloupků navždy: VELKÁ SOUTĚŽ o laserovou epilaci v hodnotě 30 000 Kč!

Zbavit se chloupků trvale a úplně bezbolestně? Jde to! Foto:
Zbavit se chloupků trvale a úplně bezbolestně? Jde to!
Foto: Thinkstock

Chloupky trápí, bohužel, téměř každou z nás. Kolikrát týdně musíte vzít do ruky žiletku nebo pinzetu, abyste se jich zbavila? A co se jich zbavit navždy?

 

 

Metod, jak se chloupků zbavit, je celá řada. Tou nejefektivnější je laserová epilace, tedy trvalé odstranění chloupků i s vlasovými folikuly. Pokud se rozhodnete podstoupit epilaci - kdekoliv na těle - dbejte na výběr studia a přístroje, kterým je epilace prováděna. Na trhu je totiž velká spousta přístrojů, které váš požadavek nesplní.

 

Epilace zadarmo

Jedna (nebo jeden) z vás si nyní bude moci vyzkoušet luxusní epilaci laserovým přístrojem nové generace SOPRANO. Je jedinečná tím, že tento laser je daleko rychlejší a šetrnější, než starší typy laserů. Ošetření je zcela bezbolestné, můžete ho podstoupit během celého roku, je vhodné i pro tmavou pokožku a lze ho provádět na kterékoli části těla. Díky přístroji lze trvale odstranit všechny barvy chloupků mimo chloupků šedivých, které neobsahují melanin. Velmi účinně ale působí na chloupky tmavé. U světlých chloupků je potřeba počítat s více sezeními.

Určitě vás potěší i to, že nemusíte nechávat chloupky narůst, protože ošetření se podstupuje po oholení.

11922837_917457771659312_9102191830489384981_o Foto:

Spokojenou klientkou, která epilaci laserem SOPRANO pravidelně podstupuje, je i Miss 2009 Aneta Vignerová.

 

Jak ošetření probíhá

Epilace se provádí na čerstvě oholené pokožce. Na ošetřovanou lokalitu se nanese slabá vrstva ultrazvukového chladicího gelu, který zajistí pohlcování tepla pro absorbovanou a odráženou energii, poskytne určité chlazení a tím zvýší pohodlí klienta. Ošetření probíhá v pohybu, tzv. IN-MOTION. To znamená, že zasáhne celou oblast, kterou chcete epilovat.

Zkuste štěstí

Pokud také toužíte po hladké a sametové pokožce bez jediného chloupku, můžete ji mít. Pořad NEW LOOK společně s naším webem Prima Ženy pro vás mají soutěž o poukázku na třicet tisíc korun na laserovou epilaci, kterou si budete moci dopřát v Praze nebo Brně.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku ZDE.

 

Článek

Knír  Foto:

Depilace v obličeji: Pryč s knírem a bradkou!

Nežádoucí chloupky v obličeji trápí řadu z nás. Jak se jich můžeme zbavit?

 

Článek

Holit nebo neholit? Foto:

Chloupky: Nesmysl a hnus nebo přirozená ochrana?

Ano, možná vám přijdou chloupky všude po těle nechutné a raději se jich zbavujete. Ale co když tam nejsou pro nic za nic? Holení podle všeho opravdu ničemu neprospívá.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama