reklama

Znáte nejvíc cool typy slunečních brýlí? Tady jsou!

Znáte nejvíc cool typy slunečních brýlí? Tady jsou! Foto:
Znáte nejvíc cool typy slunečních brýlí? Tady jsou!
Foto: toms.com

Léto bez slunečních brýlí? Absolutně nemožné! Právě správné sluneční brýle dodají vašemu outfitu šmrnc, a to můžete mít klidně jen džíny a bílé triko. Bez brýlí byste neměla vyrážet ani ze zdravotních důvodů, nebezpečné UV záření se neptá. Prostě je musíte mít! Ale které?

Wayfarer

Tyto brýle také proslavil film. Ikonické se staly při “Snídani u Tiffaniho", ostatně jako cokoli, co na sebe kdy oblékla Audrey Hepburn. Brýle wayfarer jsou tou nejšpičkovější klasikou, kterou můžete mít.

Prima tip: Do kanceláře volte tmavé odstíny, ale k vodě si wayfarerky pořiďte v barvách léta.

Pilotky

Absolutně ikonické, nadčasová klasika. To jsou pilotky, které proslavili fešáčtí letci včetně mlaďounkého Toma Cruise v legendárním Top Gunu. Pilotky sluší asi všem. Jsou subtilní, lehké, nejčastěji s kovovými obroučkami ve zlaté či stříbrné barvě. Pokud by na vás byla tmavá skla moc usedlá, zkuste hit letošního léta - barevné a zrcadlové!

Prima tip: Zkuste pilotky doplnit výraznou rtěnkou.

zhora: Ray Ban, info o ceně v obchodě, Mango, cena 499 Kč Foto: Shora: Ray Ban, info o ceně v obchodě, Mango, cena 499 Kč, foto: archiv značek

Lenonky

Byly “in” v 70. a pak 90. letech. A pak dnes, více než kdy jindy! Kulaté brýle proslavil člen The Beatles John Lennon, po kterém dostaly i své jméno. Lenonky jsou hravá, trochu hippie verze klasiky. Zkuste sehnat moderní typ, návrháři se předhánějí, kdo je vylepší a dovede k dokonalosti.

Prima tip: Lenonky se skvěle hodí k letnímu klobouku!

zleva: H&M, cena 249 Kč, Mango, cena 499 Kč Foto: Zleva: H&M, cena 249 Kč, Mango, cena 499 Kč, foto: archiv zanček

Cat-eye

Dámy, pozor, tohle je nejvíc “hot’n’sexy”. Už božská Marylin věděla, že brýle s kočičím tvarem jen podtrhnou příboj její ženskosti. Nutí muže podívat se vám do tváře. Kdo je asi ta elegantní a tajemně svůdná žena?

Prima tip: Jděte na to po italsku. Cat-eye brýle doplňte účesem z elegantních vln.

zleva: Mango, cena 499 Kč, Top Shop, info o ceně v obchodě Foto: Zleva: Mango, cena 499 Kč, Top Shop, info o ceně v obchodě, foto: archiv značek

Oversize

Taky se jim říká “mouchy”. Prostě obrovské a kulaté. Takové, jaké nosila módní legenda Jackie Kennedy. Jsou absolutně nadčasové a pokud si pořídíte luxusnější kousek, vydrží ještě vaší dceři.

Prima tip: Oversize brýle budete milovat, pokud ráno nestíháte pořešit make-up. Skryjí vám půlku obličeje. A stylově!

oboje Mango, cena 499 Kč Foto: Oboje Mango, cena 499 Kč, foto: archiv značek

Mohlo by vás také zajímat:

 

Článek

Espadrilky jednoduše musíte mít! Foto:

ESPADRILKY: obuv katalánských sedláků na módní vlně!

Absolutní “must have” ve světě sezonní obuvi jsou espadrilky. Pokud se podle názvu nechytáte, vězte, že jsou to ty botky s jutovým pruhem u podrážky.

 

Článek

Slušivé plavky pro každou postavu Foto:

Slušivé plavky pro každou postavu, i tu vaši: Vyberte si!

Sezona vyhřátého počasí na nás mrká z kalendáře, a tak je nejvyšší čas vklouznout do plavek, které prodají vaše křivky a za každých okolností vám budou parádně slušet. Tak...

 

Článek

A jaká je vaše cena za jedno nošení? Foto:

Cost per wear: A jaká je vaše cena za jedno nošení?

V době, kdy jsme totálně zahlceni informacemi a věcmi, obchody s oblečením doslova praskají ve švech a prodejci se předhánějí v nejrůznějších akcích a slevách, vznikl...

autor: KU

Horoskopy 2018

reklama

reklama