reklama

13 tipů na oživení vztahu

Na nic nečekejte a udělejte něco hned Foto:
Na nic nečekejte a udělejte něco hned
Foto: giphy.com

Možná, že už vás trochu nudí vztahový kolotoč špagety – minerálka – oblíbený seriál – brambůrky – spát – do práce – špagety… A možná vnitřně víte, že byste si zasloužili trochu invence. A možná ani nemusíte čekat, až bude 1. máj nebo se váš milovaný protějšek konečně rozhoupe.

 

Dát vztahu zase trochu šťávy není tak těžké. Máme pro vás tipy, které jsou jednoduché, jejich příprava vám nezabere ani moc času, ani moc peněz a co je důležité – fungují.

 

1. Vyrazte do přírody

Vždyť v lese může být tak krásně, s dekou nebo bez ní. Můžete najít romantickou vyhlídku, odpálit tam dobře vychlazenou lahev s bublinkami... Ale stačí i dětinské honění se po rozkvetlé louce nebo hra na schovávanou.

2. Zkuste kouknout za humna

Nic vás nenabudí tak, jako změna prostředí. A je jedno, jestli to bude Nairobi, Londýn nebo Macocha. Hlavní je, že bude co obdivovat a že se při tom můžete držet za ruce jako čerstvě zamilovaný pár. Co je nové a svěží, je nové a svěží se vším všudy.

3. Překvapujte se

Ať už jde o belgické pralinky při cestě z práce, skleničky na stopce s růžovou Bohemkou lákající vás do voňavé vany nebo nápis I ♥ U z okvětních lístků růží. Fantazii se meze nekladou.

Článek

10 faktů, které možná nevíte o lásce a sexu Foto:

10 faktů, které možná nevíte o lásce a sexu

Skutečně tušíte, co se ve vašem těle a vaší mysli děje, když se zamilujete? Tohle určitě ještě nevíte!

 

4. Trochu kultury do toho

Výlet na divadelní představení může být zábava, i když nejste zrovna shakespearovské typy. Zvolte odlehčenou komedii nebo i balet. Nádech luxusu můžete podpořit večerními šaty nebo kravatou.

5. Láska prochází žaludkem

A čím lepší jídlo v žaludku, tím větší láska. Dobrá restaurace, dobré jídlo a dobré víno… a ani jeden z vás potom nebude chtít nic jiného, než usnout v náručí toho druhého.

6. Nechávejte si vzkazy

Prosté „Miluju tě“ na ledničce dokáže udělat den výjimečným a lístečky po bytě či v sáčku se svačinou zrovna tak. A není nadto culit se nad každou SMSkou, jako by vám bylo „náct“.

Článek

Chcete spokojené manželství? Nechte si poradit Foto:

Recept na spokojené manželství? Známe ho od vás!

Neustále hledáte ty nejtajnější ingredience, které spolu tvoří ten nejomamnější koktejl lásky a partnerské spokojenosti? My jsme se neváhali zeptat těch nejpovolanějších,...

7. Líbejte se

Nic není sladšího než rty chutnající po bublinkách a jahodách.

8. Najděte si společný koníček

Jezděte na kole, sbírejte porcelánové slony, pěstujte bonsaje, degustujte vína... Jakákoli společná činnost je skvělá.

9. Vyhýbejte se nepodstatným neshodám

Není třeba, aby on s ní nakupoval každou blůzku, a není potřeba, aby se ona táhla za ním, když si bude vybírat nové tretry. Věnujte si chvilku a sejděte se až na závěrečné kávě před odchodem z obchodního domu.

10. Krášlete si protějšek

Nechme stranou extrémy, o kterých víte, že by s nimi nesouhlasil. Ale ona mu může koupit novou kravatu, která se jí líbí, a on jí tu rtěnku, která nechává trochu lascivní otisky na skleničce. Dárek tak potěší oba.

11. Zajímejte se

I sebemenší detail o útočné strategii Arsenalu nebo o nových módních trendech může vašeho partnera potěšit víc než tisíc otřepaných frází.

 

12. Tančete

Co třeba takové tango nebo salsa? Skvěle se při nich rozehrávají společné okamžiky plné vášně.

13. Nevzdávejte se

Vzpomeňte si, co krásné jste s partnerem prožili. Opravdu nechcete ještě něco z toho znovu zažít?

Horoskopy 2018

reklama

reklama