reklama

4 tipy: Jak dostat chlapa tam, kam potřebujete!

Tak, a je váš! Foto:
Tak, a je váš!
Foto: thinkstockphoto.com

Muži jsou bytosti pro nás jen těžko pochopitelné, uvažují zcela odlišně. Každá rozumná žena, která má za sebou několikaleté soužití s podivnou osobou jménem muž, dobře ví, že když něco důležitého potřebuje, není taktické sdělovat to přímo.

Lehkomyslná mladá dívka vyznávající upřímnost za každou cenu by se tomu mohla divit, nicméně zkušené ženy vědí své. Jak tedy dostat muže, kam potřebujete, bez zbytečných hádek, třenic a nepřijemností? Jednejte opatrně, s rozmyslem, postupně. Vaše snaha bude korunována zaslouženým vítězstvím.

Nepropadat panice

Nyní si to procvičíme. Modelová situace: Dostala jste dopis od maminky, která žije v maličké vesničce pod horami. Maminka píše, že se jí po vás velice stýská a že vás ze srdce zve, pochopitelně i s partnerem, na víkend do svého domečku. Podává se králík na smetaně... S povzdechem dopis odložíte. Je vám naprosto jasné, že pro vašeho muže bude neplánovaný víkend u tchyně noční můrou. Nemá rád přírodu, nerad opouští město, králíky nejí a v sobotu chtěl jít na fotbal. Co uděláte jako první krok? Zachováte klid, nepropadnete panice. Zdánlivě jednoduché, ale pro určitý typ žen dost těžké. Přesto se snažte.

 

Článek

Ti, kdo zažili sex během menstruace, tvrdí, že je daleko lepší.  Foto:

Sex během menstruace: Je mnohem lepší, ale má svá rizika

Milování během menstruace – nikdo o tom moc nemluví, to ale neznamená, že to lidé nedělají. Opravdu to není vhodné? Co vše o něm potřebujete vědět?

 

Zákaz fňukání

Důležité upozornění: V situacích, jako je tato, kdy nutně potřebujete, aby muž splnil úkol, který je pro něho výrazně nepopulární, platí přísný zákaz fňukání, kňourání, samozřejmě prudkých poryvů pláče, na ty úplně zapomeňte, zvyšování hlasu či dokonce vodopádů výčitek. Jako druhý krok doporučujeme vybrat si ten nejvhodnější čas, to znamená chvilku, kdy má muž relativně dobrou náladu. Automaticky vyřadíme nedělní odpoledne, pondělní ráno, večer před poradou se šéfem či den, kdy oblíbený fotbalový klub neslavně prohrál.

 

Článek

Orální sex může být při milování výborná předehra nebo dohra Foto:

Proč muži zbožňují orální sex? Řekli nám to!

Nechápavě kroutíte hlavou a ptáte se sama sebe, co váš drahý na orální stimulaci vlastně vidí? Vzaly jsme si na mušku právě tuto sexuální praktiku, odhodily stud stranou a...

 

Usmívejte se

Po volbě nejvhodnějšího okamžiku následuje krok číslo tři. Sundáme tepláky s dírou nad kolenem, oblíbený svetr, kterému je dvanáct let, i kostkované bačkůrky s kožešinkou. Pěkně se oblékneme, uvaříme anebo alespoň koupíme jeho oblíbené lahůdky, lahev vína nesmí chybět – což považujme za čtvrtý krok. Usmíváme se, působíme roztomile a pozitivně. A teď to nejdůležitější. Je třeba přání vyjádřit slovy, protože muži nám je z očí opravdu nevyčtou. Hovořte jasně a srozumitelně, v opačném případě muž po vašem třetím slově takzvaně vypne – a budete promlouvat jen k nábytku. Proslov vždy zahajujte pochvalou, to je krok číslo pět. Nic nezkazíte, když připojíte pochval několik. Sdělte muži, že si hluboce ceníte toho, jak včera bez řečí vynesl odpadky. Že to udělal moc krásně.

 

Článek

Co se honí hlavou vám? Foto:

Překvapení? Polovina žen při sexu myslí na někoho jiného!

Milé dámy, buďme k sobě upřímné a řekněme si otevřeně: „My někdy také.“ A ty z vás, které teď sedí a při čtení tohoto článku samy sebe ujišťují, že jich se to netýká,...

 

Mluvte krátce a srozumitelně

Během servírování lahůdek a nalévání vína přejděte k jádru věci neboli ke kroku číslo šest. Používejte krátké přehledné věty, nepouštějte se do složitých řečnických obratů. Jako byste dítěti vysvětlovala, jak správně přecházet silnici. Zdůrazněte, že je maminka smutná a že v důsledku toho jste smutná i vy. Ujistěte partnera, že zařídíte změnu na jídelním lístku, namísto králíka maminka upeče bůček, a že nazpátek budete řídit vůz vy, aby mohl na návštěvě vypít co nejvíce alkoholických nápojů. To zdůrazněte – že na něho u vašich rodičů čekají alkoholické nápoje a puštěná televize se sportovními přenosy. Už chybí jen krok číslo sedm neboli odměna. Pivo, televizor, klobása, propustka do hospody či erotické hrátky? To už si partner jistě zvolí sám.

-em-

Horoskopy 2018

reklama

reklama