reklama

5 sexuálních poloh, při kterých stimulujete všech pět smyslů

Abyste v sexu překonali nudu, zkuste experimentovat. Dodejte mozku neočekávané podněty. Zaměstnejte všech pět smyslů, díky čemuž budete nuceni vnímat věci novým způsobem, což v tomto případě velmi oceníte.

sex smysly 1 Foto:
Zdroj: Thinkstock
Ach bože… mmmmmmmmmmmm…

Nechte ho, ať si sedne, zkříží nohy a opře se o ruce. Vy si na něj klekněte, čelem k němu. Oční kontakt je v této pozici klíčový, protože spolu budete komunikovat především prostřednictvím očí a zvuků. Šeptejte mu přitom chraplavě a vzrušeně do ucha a říkejte mu přesně to, co s ním budete dělat. Přidávejte pomalé povzdechy, které korunujte hlubokým polibkem s upřeným pohledem do jeho očí, jako byste chtěla zjistit, jak mu ve vás je, a zároveň mu tím ale naznačovala, že vy jste ta, co má navrch, co ho má v hrsti, co určuje tempo.

 

Skoro nic vás nerozpálí víc než jeho sténání vašeho jména a prošení, že chce víc. Muže to snad rajcuje ještě víc, protože se jedná o pudovou záležitost, primitivní ovlivnění jejich chtíče. Stačí půl minuty a nejenže ho máte omotaného kolem prstu, ale zároveň si to víc užijete. Všechno totiž bude více sexy a „hot“.

Horoskopy 2018

reklama

reklama