reklama

5+1 věc, které byste podle svého muže měla dělat častěji

Často stačí maličkost, která muže udělá šťastným Foto:
Často stačí maličkost, která muže udělá šťastným
Foto: profimedia.cz

Zdaleka to není jen sex a komplimenty, které by žena měla svému muži servírovat co nejčastěji. Muž ocení i spoustu dalších věcí.

Nalijme si čistého vína, každodenní partnerský život není již tak závratně romantická a vzrušující jízda, jako bylo randění.

Dřív nebo později najedete sem tam na hrbol, sem tam do výmolu. Jak dojet co nejdál a co nejmíň zničení?

Máme pro vás pár návrhů:1. Navrhněte sex jako první

1_dear-john-seyfried Foto: Channing Tatum a Amanda Seyfried ve filmu Milý Johne

Jasně, jste v jednom kole. Přepracovaná, unavená, všeho máte nad hlavu. Ale chopit se čas od času akce vám může pomoct cítit se o moc líp. Tím, že převezmete aktivitu, vlastně tělu i hlavě nakážete přehodit se do jiného programu a zapomenout na všední agendu. Ač je to pro nás ženy možná těžko uvěřitelné, ani pro muže prý podle psychologů sex nepředstavuje jen fyzickou potřebu, ale je to také způsob psychického spojení s námi ženami.

Nemusíte hned každou sobotu večer rozjíždět striptýz, stačí jemné náznaky. Posazení na klín, vytažení košile z kalhot, výmluvný pohled. Uvidíte, že nezůstanou nepovšimnuty.

 

2. Buďte přímá, ale ne moc dominantní

2_1459959702-mcdfato_ec053_h Foto:

Matthew McConaughey a Sarah Jessica Parker ve filmu Lemra líná

Není tajemství, že nejvíce problémů mezi muži a ženami vzniká v důsledku odlišné formy komunikace. My si myslíme, že se vyjadřujeme zcela jasně; naši muži už si tím ale tak jistí nejsou. Většina z nich je ztracených, pokud je necháte vaše pocity pouze hádat, a uvádí, že by byli vděční za přesné a jasné definice toho, čím nám udělají radost. A pak by se tím prý beze zbytku řídili. (Hm, opravdu??)

 

3. Odložte na chvíli telefon

3_7 Foto:

Amanda Seyfried a Christopher Egan ve filmu Dopisy pro Julii

Jo jo, úplně vidíme, jak obracíte oči v sloup. Ale vzpomeňte si, kolikrát se už váš partner cítil dotčeně, když jste uprostřed jeho vyprávění sáhla po telefonu, abyste rychle zkontrolovala e-maily, projela Instagram, zkoukla nové komentáře svého postu na Facebooku? On to sice taky možná dělá, ale to není omluva. Zkuste někdy zavřít všechny chytré telefony, tablety a laptopy v jedné místnosti a jen tak si povídejte. Je to možná trochu zastaralé, ale funguje to!

 

4. Buďte více... spontánní

4_1-140515115P6 Foto:

Cameron Diaz, Leslie Mann a Kate Upton ve filmu Jedna za všechny

My ženy jsme většinou super zorganizované, výkonné, akční. Samozřejmě, naši muži totiž většinou nejsou. To ale neznamená, že bychom z této role neměly čas od času vypadnout a přestat brát všechno tak vážně. Uvidíte, jak osvěžující to bude jak pro vás, tak pro něj.

 

5. Nechte ho

5_bal-60-movies-to-see-in-summer-2015-20150501-042 Foto:

Amy Schumer a Bill Hader ve filmu Vykolejená

Ať se zouvá uvnitř v hale místo přede dveřmi. Snídá kafe a cigaretu místo pomerančového džusu. Chodí doma v trenýrkách místo v těch slušivých kalhotách, co jste mu koupila. Nechte ho zkrátka dělat věci po jeho. Samozřejmě s mírou a v bodech, které pro vás budou nejméně bolestné, ale vyhněte se neustálému sekýrování. Muži si rádi udržují iluzi svodobného života a rozhodování i po svatbě. A taky, kdo se má s nimi pořád rozčilovat?

 

Plus obligátní: Říkejte mu, jak je úžasný

1459959709-mcdvoww_ec003_h Foto:

Rachel McAdams a Channing Tatum ve filmu Navždy spolu

Klišé? Možná, ale platné. Kdo by se zlobil, když ho někdo chválí. A navíc když ten někdo je jeho partner?! Průzkumy ukazují, že pro většinu mužů je potřeba číslo jedna ze strany jejich partnerky ocenění, porozumění a uznání. Smutné, že spousta z nás je zvyklá převážně kritizovat a říkat svým mužům, co udělali špatně, než opačně. Manželští poradci pro to mají jednoduchou pomůcku: za každou jednu kritiku přidejte jednu pochvalu. Výsledkem bude velmi usměvavý druh. Takový, co snese modré z nebe i své družce.

 

Michaela Kovářová/Foto: profimedia.cz a goodhousekeeping.com

Článek

8 báječných věcí, které muži nikdy nepochopí Foto:

8 báječných věcí, které muži nikdy nepochopí

Muži a ženy se mohou tolerovat, ale nikdy jeden druhého nepochopí. Nebo si dokážete vysvětlit, proč muži nejsou nadšeni činnostmi, které ženy tak milují?

Článek

muž uteče hlavní Foto:

10 chyb, kvůli kterým vám chlap uteče

Chcete, aby s vámi zůstal? Pak nedělejte věci, které ho zbytečně vyplaší...

Článek

Co nám prozradí tato anketa... Foto:

17 mužských sexuálních napomenutí: Jaké děláme chyby?

Zajímalo nás, jaké chyby my ženy v sexu nejčastěji děláme, a proto jsme rozdaly dotazník mužům v našem okolí s otázkou, co se jim nejvíce líbí a čeho bychom se měly spíše...

Horoskopy 2018

reklama

reklama