reklama

Ani vyzývavá, ani usedlá: Jak se obléknout na rande

Budeme si hrát na doktora?  Foto:
Budeme si hrát na doktora?
Foto: ilustrační foto/thinkstockphotos.com

Zamilovanost a milostné schůzky zlepšují náladu a prodlužují život. O tom by ostatně mohli odborníci na lidskou duši dlouze vyprávět. Choďte na rande, kdykoli to jen jde, zjevně to prospívá duševnímu zdraví.

Namítnete, že jste vdaná anebo žijete v dlouhodobém spokojeném vztahu, který pravděpodobně povede ke svatbě? Nevadí. Choďte na rande s legitimním partnerem či se (skoro)manželem. Budete se divit, jak to oživí váš možná už trošku stereotypní vztah. Ostatně pozdní léto je období pro milostná dostaveníčka jako stvořené. A tak, řečeno sebevědomým slovníkem dnešní mládeže: Jděte do toho, to dáte!

Jak se obléknout na letní rande - Obrázek 4 Foto:

Půvaby neschovávejte

A protože ženy a muži jsou bytosti navýsost odlišné (každý z jiné planety, o tom není sporu), muži se zpravidla nijak zvlášť netrápí tím, co si na milostné dostaveníčko obléknout, zatímco u žen je tomu přesně naopak: ty nemyslí na nic jiného. Zejména když se jedná o první rande s dotyčným – tehdy je potřeba udělat dojem, zaujmout, řekněme, na první pohled. A to je samozřejmě složitý úkol. Jak být svůdná, ale nikoli vysloveně vyzývavá? Jak působit elegantně, ale nikoli usedle? Jak docílit toho, abychom vypadaly roztomile lehkomyslně a také pokud možno sebevědomě, když se nám svírá srdce trémou, nejistotou a pochybnostmi? Je třeba zatnout zuby, půvaby rozhodně neschovávat, ale na druhou stranu také neodhalovat až příliš, a přesvědčit sebe samu, že vypadáte úžasně a že prokazujete dotyčnému už jen tím, že se na schůzku dostavíte, velkou čest.

Jak se obléknout na letní rande - Obrázek 2 Foto:

Omládněte

Říká se, že každá žena (a pochopitelně že v každém věku) je krásná, když si to ovšem dovolí. Dovolte si to. Odvažte se. Usmívejte se. V prvé řadě se přestaňte bát jasných barev. Je stále léto, slunečno, příroda barvami vysloveně hýří, přidejte se k ní. Možná jste už, dámy, zapomněly, že existují barvy jako malinová, fuchsiová, zářivě červená, lila, jasně zelená, pomerančová, růžová. Dívky školou povinné z barev strach rozhodně nemají, vezměte si z nich příklad. Veselou letní halenku doplňte džínovou minisukní. Že nemáte hezké nohy? Buďte klidná: Máte hezké nohy – a tečka! Minisukně bezesporu ubírá roky – omládnete. Každopádně, jste-li povahy ostýchavé, samozřejmě neobléknete sukýnku délkou připomínající spíše čelenku. V takovém případě radíme volit délku lehce nad kolena, abyste se cítila dobře.

Jak se obléknout na letní rande - Obrázek 3 Foto:

Jako holčička

Nebojte se bižuterie, zvolte korálky, náramky a náušnice v barvě halenky, bude to roztomilé a bude to pěkně ladit. Že už jste dávno neměla culíky? Možná se budete divit, nakolik holčičí bude váš odraz v zrcadle – právě díky tomuto účesu, zejména když ho ozdobíte stužkami či beruškami. Jako obuv se hodí dnes tolik populární balerínky, jsou pohodlné, mladistvé, dívčí, v obchodech objevíte tolik rozličných variant, že si určitě vyberete. A pak už v nich můžete zamířit ke splavu, pod lípu, do zahradní restaurace, do letního kina či do romantického kaňonu – zkrátka přesně tam, kde se vaše letní schůzka koná. A důležité poučení závěrem: pokuste se zapomenout na to, že existují beztvaré haleny připomínající tuniku či šedivé anebo hnědé sukně dlouhé až na paty.

Přemýšlíte někdy nad tím, jaké vlasy se mužům líbí? Možná vás překvapíme, ale silnější část populace dává přednost rozpuštěným a přírodně vypadajícím vlasům. Takže dámy, zapomeňte na barvy a culíky. Foto: Přemýšlíte někdy nad tím, jaké vlasy se mužům líbí? Možná vás překvapíme, ale silnější část populace dává přednost rozpuštěným a přírodně vypadajícím vlasům. Takže dámy, zapomeňte na barvy a culíky.Foto: Business Factory

Eva Michorová

Horoskopy 2018

reklama

reklama