reklama

Bolest při sexu? 7 důvodů, proč ji ženy zažívají!

Když pochopíte, jak vaše tělo funguje a prozradíte to vašemu partnerovi, můžete při sexu zažívat několikanásobný orgasmus. Foto:

Ze sexu bychom měli mít oba jen ty nejlepší pocity, a pokud se vám při tom kroutí palce u nohou, rozhodně by to nemělo být bolestí, ale rozkoší.

Nedávné výzkumy ale ukázaly něco děsivého. Vyšlo z nich totiž monstrózní číslo – 30 % žen zažívá během sexuálního aktu bolest, která může být příznakem vážného zdravotního problému, jako je například endometrióza, častěji jsou však příčiny méně vážné.

Zde jsou typy bolestí, které některé ženy při styku pociťují…

Připadá vám, že je jeho penis vyroben z brusného papíru

Pravděpodobný viník je vaginální suchost. Nedostatek vlhkosti je nejčastější příčinou bolestivého sexu. Mohou za to možná léky, které žena užívá, jako například antidepresiva, léky na alergie, ale taky některé druhy hormonální antikoncepce.

 

Pomoc je snadná, aplikujte během předehry lubrikant na vodní bázi. Ženy, které používají lubrikant, pociťují méně bolesti a sex si více užívají. Pokud míváte tyto problémy, je dobré zvolit pozici, které vám umožní ovládat stimulace (měla byste být nahoře) a v případě potřeby zvolnit nebo zastavit akt.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama