reklama

Co byste rozhodně neměli dělat před tím, než budete mít sex

V tu chvíli jste museli vypadat dokonale. Rychle se oholit do posledního chloupku, raději moc nejíst, ať nemáte nafouklé bříško, ale něco málo si dát, aby vám v něm nekručelo a taky aby vám nesmrdělo z pusy. „Hladový puch“ totiž leckdy nepřebije ani extra-super-mentolová žvýkačka.

 

sex jídlo - Obrázek 3 Foto:

 

A rozhodně nezapomenout umýt si vlasy. Nebylo snad romantičtější chvilky, než když vás přítel hladil v kadeřích a nasával vaši vůni. Dneska jste s manželem dvacet let, prdíte před sebou a nohy si rozhodně obden neholíte.

Pokud si ale nechcete znechutit poslední zbytky přitažlivosti, které mezi sebou máte, nebo jste si zrovna našli nového partnera, kterého chcete okouzlit, nedělejte před schůzkou či milováním následující činnosti.

Anální sex... Už nikdy více! Foto:
Zdroj: thinkstockphotos.com
1) Neberte si antihistaminika

Určitě znáte všichni, ať už z vlastní zkušenosti, nebo u dětí. S léky, co se užívají nejčastěji proti nepříjemným příznakům alergie, se zkrátka nemůžete nesetkat. Pomáhají dehydrovat nosní sliznici, aby zabránily ucpání nosu. Nicméně pozor – nemusí totiž vysušovat jen nosní dutiny, ale i jiné části vašeho těla, bohužel třeba vaginu. Těžko pak budete partnerovi vysvětlovat, jak moc po něm toužíte, jak strašně váš nažhavil, když do vás nebude moc vstoupit. V tomhle případě je snad lepší snést zacpaný nos.

Horoskopy 2018

reklama

reklama