reklama

Co dělat, když chcete v sexu každý něco jiného?

Stačilo mu pár minut a je po všem? I s tím se dá něco dělat Foto:
Stačilo mu pár minut a je po všem? I s tím se dá něco dělat
Foto: Thinkstock

Rozumíte si s partnerem ve všech směrech, ale co se týká milování, máte pocit, že se vaše představy o uspokojivém sexu rozcházejí?

Není tak neobvyklé, že jeden z partnerů dává přednost klasice, zatímco ten druhý rád zkouší nové věci a experimentuje. Zahrnuje vás neslušnými návrhy nejen na anální sex, ale vymýšlí doslova pozice vhodné pro jogíny? Co se týká zkoušení netradičních praktik, je důležité si o všem otevřeně popovídat. Vzájemná komunikace a pouto důvěry totiž může pomalu a jistě překonat zažitá tabu. Samozřejmě, každý z nás má v sexu jisté hranice, ale pokud si budete rozumět, můžete je společně posunout nebo dokonce přeskočit na další úroveň.

„Pavel přišel za mnou s polohou, ze které mě bolelo celé tělo a o libých pocitech, natožpak o orgasmu nemohla být řeč. Abych mu prakticky předvedla, že extrémy nejsou ničím příjemným, vymyslela jsem pozici, ve které se dobře necítil zase on. Od té doby nemám sex spojený s mučivou hodinou tělocviku,“ prozrazuje svou taktiku Katka (29).

Když on chce sex častěji, než vy

Tohle zná hodně žen. V práci mají stůl zavalený úkoly, musí zajít na nákup, obstarat děti, uvařit večeři, uklidit, vyžehlit a večer v posteli po nich ještě drahý chce plnění milostných povinností, a to nejlépe každý večer s železnou pravidelností. Pokud nevíte, kde vám hlava stojí, zapojte partnera a zaúkolujte i děti. Je to nejen výchovný krok, ale navíc budete mít více času pro sebe a ještě vám zbyde nálada na milostné dovádění. V případě, že ani toto řešení nepomůže, jděte s pravdou ven. Pánové jsou v sexu vesměs mnohem aktivnější, chtějí si ho užívat častěji a navíc potřebuji ulevit svému napětí.

Jak tuto situaci vyřešit? Nasměrujte partnera k delší předehře – třeba dostanete chuť i vy, mrkněte spolu na lechtivé video podle vašeho výběru nebo mu dopřejte orální sex a přiveďte ho k vrcholu. Svému muži také můžete pořídit masturbační vajíčko. Tahle věc, která se k nám dostala z Japonska, opravdu vypadá jako vajíčko. Je velmi elastické, vyrobené ze směsi silikonů a muž si s ním vystačí úplně sám. 

resize_image.php Foto:

 

„Tomáš by si dokázal představit, že se budeme milovat nejlépe každý den dvakrát – ráno a večer. Jsou ale dny, kdy ho odmítnu. Sám moc dobře ví, že tím mnohem aktivnějším v sexu je u nás on. Usměje se, zavře se do pracovny a mně je jasné, že z ní vyjde nadmíru spokojený." Laura (33).

 

 

 

Když jeho vyvrcholení je rychlejší než to vaše

„Našla jsem si nového přítele a ten je ve svých čtyřiceti hotový během chvilky. Vždycky se mi omlouvá, že je to tím, že je už dlouho sám a že klasickou soulož neměl pořádnou řádku let. Než si vůbec začnu sex užívat, je konec,“ vysvětluje nešťastně Diana (37).

Pokud neprožíváte sex ze stejného důvodu jako Diana, požádejte milého, ať se s vámi mazlí, uspokojuje vás ústy nebo vibrátorem až k vašemu vyvrcholení. Další možností je použití kondomu nebo gelu se znecitlivujícím účinkem. Kristýna však dodává: „Já jsem to měla s Robertem podobné, ale po letech ve spokojeném vztahu se jeho výdrž začala navyšovat. Chcete to trochu trpělivosti a také zapojit milostnou kreativitu.“

Pokud se naopak jeho orgasmus někde loudá a vy už v myšlenkách sestavujete menu na neděli, překvapte ho změnou polohy a zkuste se více do akce zapojit. Je nám jasné, že vy už dávno máte vyvrcholení v rukávu, ale když mu zasténáte do ucha, nebo se na něm hříšně zavrtíte, podpoříte jeho touhu a věřte tomu, že ta brzy vystřelí ke hvězdám.

-len-

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Kámasútra Foto:

Stará dobrá Kámasútra: Vyzkoušíte ji?

Tato učebnice lásky jako první na světě popisuje milostné polohy a radí, jak si akt užít. Indický mudrc Vátsjájana zmapoval sexuální chování žen a mužů a zachytil je v...

Článek

Chcete vědět, na kolik muže přijde taková noc s luxusní prostitutkou? Foto:

Sex za peníze: Za co si pánové rádi připlatí?

Pánové mají rádi sex, o tom není pochyb. Řada z nich brousí po internetu, ale najdou se i tací, kteří za sex jsou ochotni zaplatit. Za co nejčastěji utrácejí a jaké...

Článek

vědecky podložené důkazy, proč mít pravidelný sex Foto:

5 vědecky podložených důvodů, proč mít pravidelný sex

Užívejte si sexu, dokud můžete. Má totiž blahodárné účinky.


Horoskopy 2018

reklama

reklama