reklama

Co o něm vypovídá jeho oblíbená sexuální poloha

Někteří muži milují misionářskou polohu, druzí mají nejraději „doggystyle“ – jako pejsci zezadu. Další preferují, když je žena nad nimi, jiní si to nejvíce užívají ve „lžičce“ – na boku za sebou. Jak je na tom váš partner? Poznaly jste, co ho nejvíc rozpálí? Dumaly jste někdy nad tím, proč ve finále většinou skončíte stále ve stejné poloze? Určitě je to proto, že v ní dosahuje nejlepší orgasmus, nejvíce ho uspokojuje. Nicméně tím zároveň odhaluje i svou osobnost. Čtěte dál a možná, že se na svého partnera dozvíte i to, co ani vědět nechcete.

Poloha Misionář Foto:
Zdroj: ilustrační foto/thinkstockphotos.com
1. Misionář

Stará dobrá klasika, která se snad neomrzí ani v roce 2642. Je to první způsob milování, který viděl váš partner v televizi. Inspiroval ho a učil se na něm umění milovat – většina z nás přišla o panenství (či panictví) právě v „misionáři“. Přestože tuto polohu zvládne váš partner i poslepu, může její oblíbenost signalizovat, že si není sám se sebou moc jistý, nevěří si. Jistotu hledá právě tak, že má potřebu koukat vám do tváře, aby viděl vaše reakce a mohl z nich mnohé vyčíst. Další důvod, proč ji má tak rád, může značit jeho touhu mít vše pod kontrolou, ovládat vás, diktovat si tempo. Nemusíte se ale hnedka děsit, poloha tváří v tvář na něj také prozrazuje, že vyhledává intimitu. Jak romantické.

Čas na změnu: Jestliže nejvíce miluje klasiku, ale zároveň je i ochoten občas se aspoň trochu odvázat a zaexperimentovat, není na tom nic špatného. Problém ovšem nastává v případě, že je schopen dosáhnout orgasmu jen v „misionáři“. Pokuste se zapojit trochu fantazie, převezměte během milování iniciativu a nenápadně vyzkoušejte i další polohy. Když to párkrát nevyjde, neházejte flintu do žita, chce to jen trpělivost. Jste-li ovšem s vaším dosavadním sexuálním životem spokojená, není třeba něco řešit.

Horoskopy 2018

reklama

reklama