reklama

Diana (33): Nepracuji, nechávám se vydržovat. A ostatní mi závidí

Diana (33): Nepracuji, nechávám se vydržovat. A ostatní mi závidí Foto:
Diana (33): Nepracuji, nechávám se vydržovat. A ostatní mi závidí
Foto: istock.com

Všichni se honí za penězi, zato já jsem na to vyzrála. Lákám na udičky bohaté muže a mávám s nimi dle potřeby. A světe div se, funguje to.

Žiji si nad poměry, všichni kolem maximálně závidí a já si žiji jako princezna. Inu, kdo umí, ten umí. V opačném případě vám může akorát spadnout brada až na zem a můžete jít spořádaně pro pár drobných do práce.

Věděla jsem už v dětství, jak na to...

Už jako malá holčička s vlnitými blond vlasy jsem si s rodiči dělala, co se mi zlíbilo. Na otce mi stačilo zamrkat vějíři dlouhých řas a všechno bylo odsouhlaseno. Máti byla proti, obávala se, že ze mě vyroste rozmazlená a sebestředná kráska. Jak řekla, tak se taky stalo. S takovou v budoucnosti dojdu rozhodně dál než zakřiknutá puťka.

Ve škole jsem kdovíjak neexcelovala, ale stačilo si mi přisednout k tamní šprtce a bylo hotovo, pěkné známky se jenom hrnuly. Pokud někdo tvrdí, že jednoduché cesty a zkratky nikam nevedou, tak je to lež. Díky nim budete u cíle dřív než ostatní a ještě se nenadřete. Studium jsem flákala, nikdy mě to moc nebavilo, kdežto randění, chození na zábavy a nákupy to bylo moje hobby, kterému jsem věrná dodnes.

Na co lásku, já mnohem raději ty veselé papírky, za které si pořídíte to všechno

O panenství jsem přišla v šestnácti s jedním klukem z bohaté rodiny. Ten jediný z celé školy si mě a moji pozornost zasloužil. O lásku tady pochopitelně nešlo, ale ta není na pořadu dne. Vlastně ani moc dobře nevím, co je vůbec zač. No, co. Z té se ještě nikdo nenajedl. V životě ctím jedno pravidlo, a to, že vždycky máte jedno nebo druhé. A když to druhé převažuje nad tím prvním, není co řešit. Krásy sice dvakrát nepobral, ale peníze, ty mi voněly už tehdy. Pocházela jsem poměrně z nuzných poměrů, naši mi sice dopřáli mnohé, ale já směřovala mnohem výš a chtěla mnohem víc. Přát si to či ono ale nestačilo, a tak jsem šla svému snu o bohatství naproti s vytrvalostí buldoka. Vždycky jsem moc dobře znala svoji cenu.

Dnes si žiji v nádherném střešním bytě v centru Prahy, který mi koupil můj zazobaný, leč ženatý milenec. Dochází do našeho hnízdečka lásky dvakrát týdně, v prosinci spolu pravidelně lítáme do Karibiku, kde se účastní vyhlášeného golfového turnaje, zatímco já chytám bronz a popíjím míchané koktejly z prémiové karibského rumu s barevnými paraplíčky na vyhlášených plážích světa, a to samozřejmě všechno gratis. V únoru nás čeká plavba na zaoceánském parníku s jeho firemními mecenáši, kde drahému dělám doprovod. Pro informaci se plynně domluvím nejenom anglicky a německy, ale také španělsky. A že to byla dřina.:)

Ve skříni si hýčkám značkovou garderobu, boty, kabelky a samozřejmě i spodní prádlo. Značky, to je můj život, nic neznačkového bych si na sebe nikdy neoblékla. Možná jsem ve vás probudila vlnu závisti a kdovíčeho ještě. Pokud však chcete váš život změnit, máte tu možnost. Já pravidelně dřu v posilovně, už roky jsem neměla čokoládu a má večeře je pod taktovkou salátu. Někdo pracuje za hodinovou mzdu a já si vybrala, aby mi muži platili za moji exkluzivní společnost drahocennými dárky, luxusními dovolenými a já jim za to nabídnu své skvostné já. Vše je otázkou preferencí a osobního vkusu.

„Proč život přežívat, když si ho lze užívat. Jděte do toho. Vyspěte se s šéfem kvůli lepšímu místu, manipulujte s muži a chtějte ze všeho vytřískat maximum,“ radí zcela bez okolků Diana z Prahy.

Diana z Prahy

Přečtěte si i další příběhy čtenářek:

Článek

Na přání čtenářky je foto ilustrační Foto:

Laura (26): učím ve školce a zároveň jsem sugar baby

Jmenuji se Laura, je mi 26 let a jsem obyčejná učitelka v mateřské školce. Avšak zároveň jsem tzv. sugar baby. Na přání čtenářky jsme změnili její jméno a použili...

Článek

Co když sourozenecká láska přeroste v milenecký vztah? Foto:

Příběh Davida a Šárky: Dobře utajená láska

Šárka s Davidem jsou sympatičtí mladí lidé. Jemu je osmadvacet, jí o rok méně. Osud se k nim zatím zachoval hodně krutě a snadné to neměli ani později, když se do sebe...

Článek

Bailey Sellers a její tatínek Foto:

PŘÍBĚH: Dceři přišly květiny od mrtvého otce 5 let po jeho smrti. Co jí vzkázal?

Bailey zemřel otec, když jí bylo pouhých 16 let. Podlehl rakovině. Když bylo dceři 21 let, přišla jí od otce květina a dopis. Vše domluvil před svou smrtí.

Horoskopy 2018

reklama

reklama